Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliban mennyire lehet észreve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban mennyire lehet észreveni hogy ki az aki szűz?

Figyelt kérdés

márc. 10. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Semennyire.
márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Senkinek sincs a homlokára írva, nem lehet megállapítani sehogy sem.

Aki más mond, az vagy csak blöfföl, vagy hazudik egyértelműen.

márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Viselkedésből azért lehet azt érezni hogy hogyan viszonyul a fiukhoz, lányokhoz az ember ez alapján lehet következtetéseket levonni.
márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Következtetni lehet. Például egy hosszabb párkapcsolat esetében valószínűleg már történtek intim dolgok is.
márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Nemtudom miért lettem lepontozva de szerintem ez látszik.. Ha egy fiu nem mer odamenni egy lányhoz és beszélgetni vele nyilván látszik hogy szűz de ez csak 1 példa volt..
márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Gondolom azért, mert teljesen biztosra nem lászik. Attól, hogy valaki nyitottan áll a fiú osztálytársaihoz, nem jelenti azt, hogy nem szűz. Illetve a srácoknál sem az van, hogy amint elveszti a szüzességét, megjön az önbizalma. Nekem 2 éve van barátnőm, nem vagyok már szűz, de nem dagadok az önbizalomtól, mert nem ilyen típus vagyok.
márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös, attól mert bátortalan a randizásban és az első lépések megtételében, attól még lehet nem-szűz :D Eszedbe se jutott, hogy egy korábbi kapcsolatában a lány kezdeményezett és le is teperte?
márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Max álmodba van olyan...
márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem
márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jossszy3 válasza:

Mindenki tudja

Meg hogy ki a meleg

Mint a bajos csajokban😎

márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!