Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellett volna felköszöntenem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna felköszöntenem?

Figyelt kérdés

Nők napján felköszöntöttem, megnézte de azóta nem írt vissza és nem beszéltünk

Nem kellett volna? Én csak azt akartam éreztetni hogy gondolok rá :(

És nem akarok nyomulós lenni, ha fontos vagyok neki úgyis fog keresni ő engem, azt vártam hogy ő keressen

Teljesen belé vagyok esve, és csak ő van nekem barátaim sincsenek.

15 éves, én 17


márc. 12. 14:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
98%

1. Sokan nem szeretjük a nőnapot.

2. Valószínűleg nem érdekled, sajnálom.

3. Tini kategória

márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
86%
Igaza van az elsőnek, tini párkapcsolatok kategória. Amúgy meg ha ennyi idős lennék és a pasinak, akinek tetszem én lennék csak a világon és barátai se lennének, messzire elkerülném. Nagyon creepy vagy, öcsém.
márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem miatta nincs senkim, sokáig zaklattak engem és így nőttem fel nem mertem új kapcsolatokat kialakítani. de azért köszi, nagyon jól esett :/
márc. 12. 14:20
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szoktatok beszélni? Oké (nem oké), hogy neked csak ő van, de ezt ő is így gondolja? Mármint hogy ti együtt vagytok?


Én sem vagyok oda a nők napjáért, de ha egy ismerősöm felköszönt, azt megköszönöm.


Ha egy random nyomulós srác az az engedélykéréseim között, na neki nem biztos

márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Régóta ismerjük már egymást, és úgy tudom ő is többet érez, de mostanában úgy érzem nem vagyok neki már annyira fontos mint régen, ami rosszul esik
márc. 12. 14:37
 6/15 anonim válasza:
100%
Nem érez többet.
márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megnézte, de éppen dolga volt, aztán el is felejtette.
márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem érez többet. Próbálj valahogy barátkozni másokkal
márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is nem tudott vissza írni aztán elfelejtette vagy nem gondol rám, de ennyit is elfelejteni? :(
márc. 13. 09:36
 10/15 A kérdező kommentje:
Amikor megismertük egymást neki sem volt túl nagy társasági élete, de mostanában hogy van egy csomó fiú haverja és barátnői valahogy engem már elhanyagol.
márc. 13. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!