Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám megbékíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám megbékíteni egy elfelejtett felköszöntés után?

Figyelt kérdés
Elment 1 hétre síelni a barátaival külföldre, ezalatt volt a születésnapja. Én nem mentem velük, mert határidős munkám volt, illetve egyetemi vizsgám is. Szerdán, pont a születésnapján volt a határideje egy fontos projektnek, vizsga is aznapra esett, valamint este még tartottam egy csoportos edzést is. Egész nap semmire nem volt időm, pisilni is csak akkor mentem ki, mikor már majdnem bepisiltem, annyira kellett. Edzés után hazaestem, szó szerint bedőltem az ágyba, totál kiment a fejemből, hogy aznap van a születésnapja. Hogy nyugodtan tudjam csinálni a dolgaimat, letiltottam minden értesítést.Másnap reggel ránéztem az üzeneteimre, láttam, hogy ő is írt, totálisan kiakadva, hogy ennyit sem jelent nekem, hogy legalább egy boldog szülinapotot írjak, de biztosan jól érzem magam valaki mással. Teljesen ledöbbentem, nagyon jól tudta, hogy azon a napon van a határidő, a vizsgám is. Bánom, hogy elfelejtettem, bocsánatot kértem tőle, hozzá is tettem, hogy majd ha hazajött, akkor megünnepeljük. Ez meg is történt, de azóta is flegmázik velem, érzem, hogy valami nem oké. Ha kérdezem, hogy mi a gond, akkor persze a válasz az, hogy semmi, pedig tényleg szeretném megbeszélni.

jan. 31. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

"biztosan jól érzem magam valaki mással"

Vagy ő (érezte jól magát valaki mással), ha már így eszébe jut ez a lehetőség.

Jól érzed, valami nagyon nem OK.

jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Basszus, nekem is rosszul esne, ha a párom nem köszöntene fel a születésnapomon. Nagyon-nagyon rosszul, tuti flegmáznék vele egy darabig, annyira fájna.


Ha tényleg fontos neked, akkor tegyél meg mindent, hogy amikor hazajön, kárpótold. Valami olyan dologgal, ami arra utal, tényleg ismered és figyelsz rá, valami meglepetéssel, amire nem számít, de nagyon betalál. Olyan dologgal, amire nem is gondolt, hogy tudod, hogy szeretné ajándékként. Vagy valamilyen élményajándékkal, ami szintén nagyon passzol hozzá.

jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Igaza van. 2 perced ne mond hogy nincs...az kamu!
jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hétfőn jött haza, szóban is bocsánatot kértem, valamint elvittem a kedvenc éttermébe enni, és kapott egy órát, amit már régebben kinézett magának, csak sosem volt készleten. Valamint egy hatalmas meglepetést, megyünk nyáron a német-magyar EB meccsre.
jan. 31. 17:25
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem kamu, úgy voltam vele, hogy este, majd ha az edzés után hazaértem, akkor videóhívásban beszélünk, de annyira fáradt voltam, hogy gondoltam ledőlök egy fél órára, amiből az lett, hogy a másnap reggeli ébresztőmig aludtam.
jan. 31. 17:26
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Ne magyarázkodj. Elfelejtetted. Van ilyen. Egész jól ki is engesztelted.


Ha vár egy napot hogy rájöjj és felköszöntsd, de az is elmarad és akkor durcázik, még az is belefér.


Ha valóban egyből lecsapott és ráadásul ezzel a prosztó dumával, illetve a bocsánatkérés ellenére folyamatosan durcázott, nekem az nem lenne oké.

jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Én magamnak teremtenék olyan módon békét, hogy őt tüntetném el az életemből örökre.

Ha ő még mindig fújja magát azok után, hogy elnézést kértél már és még ki is engesztelted akkor nincs mellette keresnivalód főleg azt nézve milyen csúnya módon feltételezésbe bocsájtkozott veled kapcsolatban. Ő elnézést kért érte amúgy, hogy szerinte pont a születésnapján másztál mással ágyba? Nem bízik benned, tiszteletlen veled. Ugyan miért kellene te neked őt békítgetni? Ez nem volt az utolsó szülinapja, jövőre is lesz meg azután is, sőt névnap, Karácsony, Valentin nap is létezik. De ami a lényeg, hogy az év összes napján szeretni lehet egymást. Ő téged nem szeret igazán ha neki olyan nagy sérelem, hogy fáradt voltál...

jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Hat, nemtom, nekem nagyon szarul esne, ha mar reggel/delelott nem koszontene fel a parom.

Ertem en, h dok volt a dolgod, de fogmosas kozben is tudtal volna egy "boldog szuletesnapot, erezd magad ma nagyon jol! "uzenetet kuldeni, es mar egybol mas szajizzel telik a szuletesnapja. Gondolom igy azert par orankent eszebe jutott neki, hogy mikor ir mar a parja, meg miert pont o felejti el.

jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó, írta, hogy videóbeszélgetés közben akarta felköszönteni, ami szerintem sokkal szebb, mint üzenetben, vagy akár telefonhívásban, mert látod, sokkal intimebb légkört tud teremteni.

Az ember ha fáradt, kimerült testileg/lelkileg akkor persze, hogy kidől. De még az is normális lenne ha elfelejtette volna.

Az megint más lenne ha nem kért volna elnézést, vagy megtette volna, de nem lett volna azon, hogy megbékítse, de mindkettőt megtette és mégis durcizik.

Ha te valakit tényleg szeretsz és még ő nem is szeret akkor is inkább vele maradsz, mint se. A kérdező amit tudott megtett. Egyedül a párján múlik jelenleg, hogy mi lesz ebből.

Olyan súlyos probléma nem merült fel, bármikor a jövőben még ünnepelhetik együtt a szülinapot és még egy csomó más ünnepnapok is előttük vannak.

Nem kéne ennyire felfújni egy emberi hibát, ami mondhatni ki lett javítva és simán áthidalható. Szerintem sokkal nagyobb probléma, hogy a párja szerint mással szórakozott.

Egyáltalán nem bízik meg a kérdezőben és igazából amiatt is haragszik rá.

jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Azért egy üzenetet tudtál volna egész nap küldeni, mondjuk például reggel. Mivel Neked egyáltalán nem fontos a párod, mindketten jobban jártok, ha még most szakítotok. Azért a családtagjaim és a párom születésnapja fontos kell (kellene) hogy legyen. De gondolom ez már csak hab a tortán, van abban S kapcsolatban már más gond is bőven.
febr. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!