Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne, ha a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha a párod nem jönne el felköszönteni pedig otthon van?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom. Anyagi okokból nem megyünk sehova megünnepelni.

Az este ért haza munkából, otthon aludt. Ma gondoltam meglep, eljön hozzám reggel, felköszönt és együtt leszünk legalább itthon.

Errefel mindenki hamarabb köszöntött fel, ő épp az imént hívott,hogy boldog szülinapot. Kérdem mit csinál: hát otthon van. (még nem kellett mennie dolgozni,csak mikor hívják)


Nagyon rosszul esett,hogy nem ugrott el hozzám legalább két szóra is felköszönteni(5 kmre lakunk) aztán később ha hívják lehet kell dolgozzon.


Ti mit gondoltok erről? Jogosan érzem azt,hogy nem vagyok fontos neki?


2018. aug. 18. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésedet meg is válaszoltad. Szerintem sajnos anyagi oka lehet és cikinek találja.

Boldog születésnapot kívánok azért!

2018. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha 5 kilométerre lakna a barátnőm, akkor is átmennék hozzá, ha nincs születésnapja. Nem vagy túl fontos a srácnak.
2018. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Néha nagyon ritkán jó ha az ember behunyja a szemét, és nem vesz magára olyan dolgot, ami egy nehézségből adódik. Mert biztosan lesz egy másik alkalom, amikor meg fog tudni lepni, és nem is fogsz számítani rá.
2018. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3+ Lehet neki még rosszabbul esik, hogy nem teheti meg, hogy felköszöntsön, és nem akar egy semmitmondó boldog szülinapot nyögni, mert igy is fáj a szíve miatta.
2018. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Máskor ha hazaért jön, általában itt alszunk...

Csak az este már késő volt nem jött ide. Reméltem ma legalább eljön, felköszönteni... Mert máskor csak délután vagy estefele jön ha hívták dolgozni. Gondoltam ma eljön,még ha utána mennie is kell....

És nem az van,hogy nincs pénz..hanem gyűjt valamire és spórol. Írtam erről kérdést tegnap, ez annak a folytatása.😢

2018. aug. 18. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szólj neki, hogy szeretnél időt tölteni vele, mert úgy lenne teljes a szülinapod, és hívd el. Aztán meg alkalmasint (ne ezt a pár órát fecséreljétek rá) beszéljétek meg, hogy ez kinek hogyan esett, miért volt. Ha elég őszinte a kapcsolatotok, lehet még ma is kiderül miért nem volt kedve.


Egyébként igen, nekem rosszul esne.

2018. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, és boldog szülinapot! :)
2018. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De, nagyon rosszulesne, ha nem köszöntene fel. Ha lustaságból, ha csak simán elfelejtette, egyre megy. Ha igazán szeretne, már ott kezdte volna nálad a napot, vagy első dolga az lett volna, hogy felhív...
2018. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6. Köszönöm! Csak az a gond,hogy most rosszul érzem magam emiatt és ha el is hívnám, nem tudnám csak úgy elfelejteni és félre tenni a sértődöttségemet mintha mi se történt volna aztán holnap újra elővenni.:/

Meg az se a leglogikusabb, hogy én hívom meg h köszöntsön már fel (hacsak nem tartok itthon ünnepélyt, jelen esetben nem) gondolhatja,hogy nem az a vágyam, hogy itthon üljek egyedül :(

Később kimegyek egy barátnőmmel. Ő legalább magától jön.

2018. aug. 18. 13:51
 10/11 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mióta jártok?

Hány éves vagy?

Hány órás munkából ért haza este? 24? Mert akkor nem csoda, ha délig alszik. Amennyiben nem - nagyon átgondolnám a srác szándékainak komolyságát.

Ugyanis anyagi okokra hivatkozva egy szülinapi felköszöntés 5 km-re levő szerelmünktől ....

Hogy nekem rosszul esne-e? Nem. De ilyen körülmények mellett - a fickó hiába keresne már utána. Mehetne a levesbe a zöldségekkel.

De persze, én egy királynő vagyok. ;) Hogy te mennyire tartod magad, hol ismerkedsz és hogyan - arról fogalmam sincs. De változtatnod kéne rajta, mert ha ez kérdés számodra, akkor nem nagyon kaptál mást eddig a "párodtól".

2018. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!