Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik felköszönteni az ex-bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Illik felköszönteni az ex-barátnőmet?

Figyelt kérdés
Egy facebook üzenetben szakított velem, de azt gondolom azért mégis szép gesztus. Vagy hülye vagyok és hagyjam :D

2015. máj. 5. 08:11
 1/7 anonim válasza:
Köszöntsd fel nyugodtan. A barátokat is fel szokták köszönteni.
2015. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban szép lenne tőled.
2015. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
felköszöntöttem vagyis csak üzentem neki válaszolt is köszi nektek
2015. máj. 5. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
En szoktam, mondjuk nem is vagyunk rossz viszonyban
2015. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is mindig felköszönt a volt barátom, évek óta. Én mindig megköszönöm. Néha rám is ír, én udvariasan válaszolok is neki, lehetőleg minél rövidebben.


De már olyan baromira kellemetlen, az égegyadta világon semmi közünk már egymáshoz, a kutyának nem hiányzik, olyan kényszeredett az egész.

Megbántani persze nem akarom, mert nem haragban váltunk el, bunkó sem akarok lenni vele, mert tényleg udvarias tőle, hogy felköszönt, de egyszerűen nem veszi a lapot, hogy én soha nem keresem.

Elviselem, elfogadom, nincs belőle végül is gondom, nem olyan sűrűn ír, de igazából egyáltalán nem bánnám, ha hanyagolna.


Én úgy gondolom, akkor van értelme a köszöntgetéseknek, ha szakítás után még tartjuk a kapcsolatot, barátok maradtunk. De ez én vagyok, más lehet örül, ha az exei írogatnak neki.

2015. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem illik. Nem jo baratsagban lenni az exszel.
2015. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ex barátnőt nem kell felköszönteni, pláne, ha csak facebook üzenetben szakított veled, még arra sem méltatott, hogy személyesen beszéljétek meg, mi volt a gond. Ne is gondolj rá, ha ő jelentkezne, akkor se!!!
2015. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!