Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem egy lánnyal de nagyon soknak érzem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt pár napja szóval nagyon friss a dolog. Első alkalom még jó volt, oké órákat beszélgettünk de jó volt. Aztán már másodiknál ilyen fura volt, mintha vele is mindig minden történt volna mint velem csak 2x jobban, erősebben, váratlanul, stbstb. Aztán már azt bizonygatta hogy ő senkivel nem beszél rajtam kívül (ami azért érdekes mert meg sem kérdeztem és nem is kértem ilyet tőle xd) Aztán már előre eltervezte hogy másnap mikor akar velem beszélgetni és stb stb, ilyen túl tapadósnak érzem.

És belegondolok hogy pár napja beszélünk csak, akkor mi lesz később?


márc. 15. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi célból ismerkedtel meg vele? Szerintem ez a normális, nem az, hogy egy két alkalom után eltűnik szép csendben az egyik fél.
márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
... valaki örülne annak , hogy egyáltalán írnak neki nekem pl alig írnak hiába akarok beszélgetni vele órákat mert jó érzés valakivel beszélni. Mikor nem ír nekem akkor nem írok rá mert várom , hogy ő írjon nekem ha azt írja mint neked írt meg sem fordulna a fejembe , hogy ez fura lenne vagy nem is kérdeztem ilyet , de ha téged zavar vagy túl sok neked mondd meg neki vagy tiltsd le és probléma megoldva
márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Talán régen nem beszélgetett vele senk és most nagyon örül neked!
márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha soknak érzed, engedd el. A bátyám próbálkozott hasonló lánnyal, csak nála még az is volt, hogy folyamatosan beszélt, két percre se bírt csendben lenni, ráadásul olyan baromságokat tudott mondani, hogy a bátyám is cikinek érezte. De belement a kapcsolatba, hamar kiderült, hogy még több a kiscsaj, mint az ismerkedés alatt, aztán alig bírta levakarni magáról. Hallgass a megérzéseidre.
márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megértem , hogy idegesítő tud lenni az ha valaki nagyon nyomul de ezzel el is lehet bizonytalanítani olyan lányokat akik kb semennyire nem mernek kezdeményezni beszélgetést egy ismerősöm nem merte konkrétan felhívni a pasijat hogy elbúcsúzzon tőle mert tolakodónak érezte magát és mondtak neki hogy ne érezze így mert igenis kötelessége fogadnia a hívást vagy neki felhívnia jó nyilván itt már egy szintre lépett a kapcsolat de akkor is
márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"ezzel el is lehet bizonytalanítani olyan lányokat akik kb semennyire nem mernek kezdeményezni beszélgetést"


Mint ahogy a fiúkat is. De a lányok sz*rnak rá.

márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 nem hogy szharnak rá magamból kiindulva nyilván valóan azzal akivel nem akarok éppen beszélni nyilván nem fogok de ha mondjuk tetszik nekem egy fiú ha ő kb 0 érdeklődést nem mutat nem állok neki lány létemre kezdeményezni vagy ha mutat is érdeklődést nekem nincs hozzá önbizalmam , hogy rá írjak én próbálok jelet adni azzal hogy többször nézem de , hogy nekiálljak ráírni .... Nekem az nem megy mivel nem is a lánynak kell kezdeményezni ha ő se mer akkor nemtudom mi van de én akkor se merem megtenni az első lépést mert lehet pofára esek és nem szeretnék kínos helyzetbe keveredni
márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7

Ugyanezektől félnek a fiúk is. Nem csak a lányok.

És az hogy nem a lánynak kell kezdeményezni.... Ki mondta? erre inkább nem mondok semmit.

márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 én ezt mindig is úgy tudtam nekem a szüleim , nagyszüleim meg más emberektől hallottam ezt lehet le vagyok maradva és már nem úgy van de nekem nincs önbizalmam ahhoz hogy ráirjak vagy azért mert nem tudom róla hogy tetszek neki vagy mert nem tudom hogy akinek tetszek akar e beszélni velem most jelenleg akinek tetszek össze is vesztem vele mert ő soha nem mert írni és én mikor írtam neki (hozzá teszem ő jelölt be meg kezdte el hogy régóta tetszek neki) nem úgy alakult ahogy kellett volna mivel közbe jött valami de az most lényegtelen teljesen az a lényeg , hogy őt már végképp nem akarom "zaklatni" a másik emberke aki meg nem is adott jelet arra nem fogok ráírni mert minek majd ő ír ha tetszek neki ha nem akkor hát nem , nem fogom magamat pofára ejteni ....
márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
1# igen, de ez meg szinte a másik véglet, napi x órákat nem normális beszélgetni, vannak az embernek dolgai
márc. 16. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!