Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem egy lánnyal de nagyon soknak érzem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt pár napja szóval nagyon friss a dolog. Első alkalom még jó volt, oké órákat beszélgettünk de jó volt. Aztán már másodiknál ilyen fura volt, mintha vele is mindig minden történt volna mint velem csak 2x jobban, erősebben, váratlanul, stbstb. Aztán már azt bizonygatta hogy ő senkivel nem beszél rajtam kívül (ami azért érdekes mert meg sem kérdeztem és nem is kértem ilyet tőle xd) Aztán már előre eltervezte hogy másnap mikor akar velem beszélgetni és stb stb, ilyen túl tapadósnak érzem.

És belegondolok hogy pár napja beszélünk csak, akkor mi lesz később?


márc. 15. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb tini lány egésznap az instáján lóg, így persze hogy egésznap beszélne
márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, hogy megtaláld a tökéletes beszélgetési arányt a hölggyel.
márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Főzzél neki egy tál finoman gyöngyöző, gőzölgő hagymalevest. A kellemes ebéd jó alkalom a kettőtök közötti harmonikus kapcsolat elmélyítésére, kedves kis galambom. Remélem, újra kigyúl benned a fény!
márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Küldd el hozzám, majd beszélgetek vele helyetted. :D
márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!