Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, nem tudom mikor. 1-2 hete. És megbeszéltük hogy nem akarunk kapcsolatot mert pár hónapja szakítottunk stb. A lány se akar azt mondta stb. Szóval minden teljesen normálisnak mondható, de aztán a lány kicsit elkezdett ilyen pick me-ként viselkedni és nagyon sokat dicsér és még sok félreérthető dolgot is mond. (Szexuálisan) de nagyon sokszor, és le sem tagadja.

Most akkor csak annyit akar hogy dugjam meg? Azt is mondta hogy ő nagyon kötődő típus, és én azt nem akarom. Vagy egyszerűen írjak rá random hogy hagyjuk az egész beszélgetést?


márc. 24. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy bármi lehet, mi is csak tippelni tudunk. Lehet jobb lenne nyíltan, egyenesen beszélni vele erről.
márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki?
márc. 24. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Kb. azt, amit ide is leírtál. "Figyelj Anna, mostanában azt vettem észre, hogy utalásokat teszel felém, ami egyébként nagyon jól esik, de nem tudom hová tenni, hiszen múltkor még azt mondtad, hogy nem szeretnél kapcsolatot. Szeretném ezt megbeszélni veled, hogy mindenkinek jó legyen minden".
márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tisztázzátok, hogy most mit akartok, ha ő akar szexelni, akkor te is benne leszzel, akkor happy end. Barátság extrákkal és kész.
márc. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg és hagyd ott utána
márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ne kostolgathatna,ha bejossz neki?

Honnan tudod,h tenyleg nem az az izlese,amit kommunikal magarol? Vannak tenylegesen fius erdeklodesu lanyok,amit kivulrol meg nem mondanal.

Miert ne szexelhetnel vele,ha bejottok egymasnak? 😂

márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!