Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, közös érdeklődés miatt, pont egyikünk se volt suliba ráírtam és az nap kapásból estig beszélgettünk olyan jó volt. Aztán másnap szintén egész délután. Ez alatt sok minden kiderült pl. hogy nem rég szakított a barátjával és hogy nagyon rossz kapcsolat volt. Ezért nem is akartam egyből kapcsolatot mert sérült és hasonlók, meg nekem sem jött össze egy alakuló, gondoltam szépen megismerjük egymást aztán nyárra még akár egy normális egészséges kapcsolat is lehet belőle.

Ezt tisztáztunk aztán ő is így gondolta. De közben elég hamar, nem tudom mennyi ideje ismertem, de x napja és sok képet küldött magáról, aztán még teltek a napok és már egyre merészebbeket. Én meg persze dicsértem mert szép lány. Aztán már mindig ment ez a dolog. (de én képet sose kértem tőle, én tényleg normálisan kultúráltan ismerkedni akartam) na mindegy kicsit elfajult több dolog is aztán megint tisztáztunk dolgokat, mondtam ne siessünk, csak beszélgessünk, élvezzük ki egymás társaságát nem kell görcsösen egyből mindent. ( múltban neki is meg nekem is voltak dolgok már emiatt)


Erre ő most elkezdett mesélni valami kosaras csávóról hogy neki már a szakítása óta tetszik és hogy milyen magas, milyen szép, milyen így úgy amúgy. Én meg nem értettem az egészet, pár napja még nekem küldte az ilyen olyan képeket és nekem áradozott. Aztán most meg benyögi hogy már mióta tetszik neki ez a srác xD

Teljesen nem értem a dolgot. Mit tennétek ilyen helyzetben?


ápr. 1. 16:14
 1/10 anonim válasza:
83%
Te lepattintottad, mert visszautasítottad. Értelem szerűen keres olyat aki nem fogja
ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem akartam 1 hónap után összejönni vele. Egy hosszú kapcsolatból most lépett ki és mondta hogy sokat sérült benne.
ápr. 1. 16:36
 3/10 A kérdező kommentje:
De egyébként most meg kiderülnek a dolgok, hogy miközben elvileg értem volt oda amikor éjfélig küldözgette magát, akkor közben más pali tetszett neki?:D Most akkor miről van szó?:)
ápr. 1. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Iszok inkább még egy sört mert ez is valami gyerek dilemma. Ő gyerek, te is az vagy. Ilyen sokat ráértek beszélni, nincs életetek vagy mi van?

Futsz utána mint egy pulikutya, ez meg csak unatkozik aztán valakitől figyelmet kunyerál.

ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak unatkozik, biztos van rajtad kívül más is, akivel írogat.
ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozó csaj

Szinte már alig lehet nem ilyen lányt találni, nem ritka az ilyen

ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Biztos beszélget vagy 10 másik sráccal, az ilyennel egyeltalán nem érdemes még ismerkedni sem.
ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

"Egy hosszú kapcsolatból most lépett ki és mondta hogy sokat sérült benne" - Mindegy, hogy mit mondott, a jelek szerint ő nagyon is szeretné a dolgot veled. A képküldéses dolog alapján akár az is lehet, hogy csak alkalmizni akar. Úgy vélem, hogy ez a kosaras srácos dolog is csak arra van, hogy kiugrasszon téged a bokorból.

A tanácsom: kérdezd meg, hogy ő benne lenne-e egy kapcsolatban és ha igen a válasza, akkor ne húzd az időt.

ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Ennyiből nehéz megállapítani. Lehet, hogy csak tesztel téged. (Ez azt jelenti, hogy nincs az életében ilyen csávó, csak a reakciódra kíváncsi.) Lányoknál gyakori.


De én is egyetértek az előttem lévőkkel. Nem kellett volna másodjára is offolnod. Főleg nem ezzel az indokkal.

ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Tesó ezt elbasztad lehet még esélyed de nagyon komolyan próbálkoznod kell valószínűleg nincs semmilyen kosaras csávó vagy ha van akkor is te vagy az A opció tehát hívd el valahová
ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!