Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megismerkedni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megismerkedni egy fekete lánnyal, ha csak egy étteremben látom?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 22:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Az miért lényeges, hogy fekete?

Hívd el randizni

ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért “lényeges” mivel valószínűleg külföldi ezért nem tudom, hogy milyen nyelven közeledjek felé. Viszonylag jól tudok angolul, de mi van ha tud magyarul ezért bántásnak veszi vagy valami…
ápr. 1. 22:51
 3/12 anonim válasza:
100%
Ott dolgozik az étteremben?
ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem…
ápr. 1. 22:59
 5/12 anonim válasza:
91%
Akkor ha legközelebb látod vegyél magadon bátorságot és menj oda hozzá. Először próbáld szerintem angolul leszólítani. Ha külföldi valószínűleg kedves lesz és elkezd veled beszélgetni.
ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

"Ha külföldi valószínűleg kedves lesz"

Ez most egy lenéző megjegyzés akart lenni a Magyarok részére? :)


Egyébként próbáld meg Angolul, kérdezd meg tőle, hogy beszél-e Magyarul, és kérdezd meg, hogy neki melyik nyelven kényelmesebb folytatni a kommunikációt, aztán mindent bele!

ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magyarul próbáld elsőnek. Lehet hogy itt él már régóta, itt született, vagy pedig tud egy kicsit magyarul.
ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan, hogy hol, mikor, milyen ürüggyel, akkor a nyelv a legkevesebb probléma. Legfeljebb nevetve megjegyzi, hogy beszél magyarul.
ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit a fentiek írtak az is tökéletesen működhet, de én is adok két tanácsot:

1) Hallgasd ki, hogy a pincér milyen nyelven beszél vele. Fontos, hogy ne hallgatózz, csupán addig fülelj, amíg a nyelv ki nem derül. (Ez általában elég hamar meg szokott történni.)

2) Kérdezd meg a pincért, aki kiszolgálta, hogy tud-e magyarul a hölgy.

ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan mit kell ezen túl agyalni? Leszólitod hogy szevasz tesó, micsi, mizu van? És ha más nyelven szólal meg, akkor onnantól tudjátok ti is.
ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!