Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítsetek nagyon depressziós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsetek nagyon depressziós vagyok, én csak egy barátnőre vágyok de a környezetemben egyik lány sem akar komoly kapcsolatot, hogy találhatnám meg életem párját?:/

Figyelt kérdés

jan. 13. 19:38
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
írjatok plz :( nagyon magam alatt vagyok
jan. 13. 20:13
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Első körben hagyd abba az önsajnáltatást. Ha ez megvan, akkor haladhatunk a második lépés felé
jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
abbahagytam. mi a második lépés?
jan. 13. 20:21
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Keress valami hobbit, járj el sportolni, fejleszd magad. Ha megnő az önbizalmad és azt látják rajtad hogy nem akarsz görcsösen kapcsolatot mert boldog tudsz lenni egyedül is, akarva akaratlanul is bevonzod. Na meg az sem árt, ha a sport miatt jól nézel majd ki. Senki sem vágyik egy önsajnáltató, önállótlan lusta férfira, akinek az egész élete arról szól hogy csajozni akar. Előbb tedd magadat rendbe. Amíg nem vagy saját magad lehető legjobb verziója, addig ne várd el senkitől hogy összeálljon veled.
jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"boldog tudsz lenni egyedül is, akarva akaratlanul is bevonzod. "


ezt nem értem. ha boldog lennék egyedül is akkor nem vágynék kapcsolatra, nem fogom becsapni magam hogy "óó én egyedül is boldog vagyok nem kell nekem barátnő" miközben legbelül tudom hogy ez az állítás nem igaz

jan. 13. 20:34
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem akar egy siránkozó valakivel együtt lenni. Elöször alakíts ki egy pozitív életet magadnak, hobbikat, stb, egyböl lesznek kapcsolataid.
jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Elöször alakíts ki egy pozitív életet magadnak, hobbikat, stb, egyböl lesznek kapcsolataid."


ezt könnyű mondani de te se gondolhatod komolyan hogy én most az asztalra fogok csapni hogy "na akkor én holnap kialakítok pozitív életet!" mert ez nem így működik

jan. 13. 21:20
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#8 de így működik. Az asztalra csapsz és elhatározod hogy kipróbálod magadat új dolgokban, akkor is ha félsz tőle vagy nincs kedved. Az asztalra csapsz és elmész a konditerembe/uszodába/futni akkor is ha hideg van és nincs kedved. Foglald le az agyadat, és fáraszd le a testedet. Aztán ahogy a sportban meg a hobbijaidban sikereket érsz el, úgy nő majd az önbizalmad és úgy leszel egyre boldogabb. Senkinek nem hullik az ölébe a sült galamb. Meg kell dolgozni mindenért. Ha folyamatosan sajnáltatod magadat és vársz a csodára, bele kerülsz egy spirálba és egyre nehezebb lesz kimászni a gödörből. Mivel a "Tini párkapcsolatok" témába írtál, gondolom fiatal vagy még, úgyhogy nem vagy késésben. Még könnyen ki tudsz törni az ördögi körből
jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
de minek menjek konditerembe? írj már pár érvet hogy miért lenne nekem ez jó, sose láttam értelmét az edzésnek
jan. 13. 21:28
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

#10

- Növeli az önbizalmadat, ami jelen helyzetben nagyon rád fér

- Egészségesebb leszel a rendszeres testmozgástól

- Fegyelmet tanulsz

- Fizikailag erősebb leszel

- Van célod ami felé napról napra haladni tudsz, elérésükkel sikerélményed van

- Új embereket ismersz meg, barátokat találsz

- Rendszert ad az életednek

- És a fentiek mellett, jobban is fogsz kinézni a nők szemében


Szándékosan írtam utoljára a kinézetet, mert elsősorban nem azért sportol az ember hogy másokat nyűgözzön le, de tagadhatatlanul része ez is. Egyébként nem feltétlenül kell konditerembe járni sportolni. Bármilyen testmozgás megteszi. Ha téged nem érdekel az edzőterem, de szereted mondjuk a természetet, akkor járj el túrázni. Tök mindegy mit csinálsz, a lényeg hogy sportolsz valamit és van egy hobbid. Máris kicsivel színesebb az életed ezáltal, és van mivel elfoglalnod magad, nem jut időd az önsajnálatra

jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!