Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges hogy az exem sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy az exem sosem szeretett engem, és ez csak egy kifogás volt?

Figyelt kérdés
Szóval 5 hónapig voltunk együtt, az elején minden jól ment, a jövőnkről is beszéltünk stb. Másik városban lakik, de így is megoldottuk hogy rendszeresen találkozzunk, felváltva utaztunk le egymáshoz, illetve volt hogy itt aludt. Aztán egyszer úgy volt hogy jön, de az utolsó pillanatban lemondta, és közölte hogy nagyon nagyon elfoglalt, meg tanulnia kell. Ezt még meg is értettem volna, ha nem egy nappal előtte mondja le. Vagyis este mondta le, jó hogy nem aznap. Írtam is neki, hogy itt is tud tanulni, de neki kell a gépe meg nyugalom kell. Én sajnos elég féltékeny tipus vagyok, és tudom hogy van egy pár lány barátja abban a városban ahol lakik, neg rossz érzésem volt, mert olyan elég nyersen írta ezt. De elfogadtam, és másnap hívtak házibuliba barátnőim, elmentem és elég sokat ittam. Sajnos elkezdtem hivogatni, hogy rosszul esett hogy lemondta, meg hogy nekem olyan mintha kifogás lenne, na az már nem jó ha részegen felhívok valakit, és ő se annyira támogatta az ivást, ő nem iszik alkoholt egyeltalán. Aztán elkezdtem hogy szeretem, meg hiányzik és hogy megbántott ezzel. Ezt nem kellett volna, mert önzőség volt, mert akkor végzett az egyetemen és az utolsó vizsgájára tanult. Ezt mondta is hogy gáz hogy nem vagyok képes ezt megérteni és rögtön a rosszra gondolok. De bocsánatot kértem, azt mondta oké. Viszont sajnos ráírtam egy barátjára is hogy tényleg tanul e, meg nem tudja e mit csinál. És ezt később tudta meg, és nagyon nem tetszett neki. Aztán mondta hogy lehet jobb ha szüneteltetjük a kapcsolatot, mert ő neki tanulni kell, és nincs annyi ideje rám. Viszont nekem nagyon rosszul esett hogy szüneteltetni akarja, konkrétan olyan volt mintha szakítana, és sírva felhívtam hogy ne, meg hogy megértem hogy tanul de ne szüneteltessük, aztán közölte hogy nagyon sok vagyok neki, és hogy éretlen vagyok, illetve az a 7 év is sok neki ami köztünk van, és nem az én hibám mert,fiatal vagyok szóval normális hogy éretlen vagyok, de ő érett nőt akar, és szakított velem végleg. De mondott jó dolgokat rólam, és mondta hogy bármi van segít nekem, és ne haragban váljunk el. Először tényleg magamat hibáztattam, de barátnőm mondta hogy ez csak egy kifogás volt, és pont kapóra jött neki, hovy ezt csináltam mert így ráfoghatja hogy éretlen vagyok. És ha igazán szeretne akkor nem engedne el ilyen könnyen, és adna második esélyt, mert azért annyira nem csináltam nagy dolgot mint amennyire beállította. És inkább segítene megváltozni nekem, ahelyett hogy szakítana. Tényleg megígértem neki hogy nem csinálok többet ilyet, próbálok érettebb lenni stb, de még esélyt se adott. Aztán ami fura még hogy nem haragban váltunk el, de facebookon is kitörölt, illetve instagramon eltávolított a követői közül, és az összes barátnőmet is. Aztán amikor rákérdeztem miért azt mondta azért hogy ne csináljunk viccet belőle(amikor szakított, a fejéhez vágtam hirtelen felindulásból hogy a barátnőin a képein röhögtek). De nekem akkor is fura, hogy eltávolított mindünket, olyan mintha titkolna valamit. Lehet hogy beleszeretett másba és ez csak egy jó ürúgy volt neki. Mert eddig is tudta hogy 7 év van köztünk, és elöször nem zavarta. Lehet nem is szeretett soha igazán?
nov. 22. 20:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Már pár hónapja történt ez, és még mindig nem engedélyezi hogy bekövessem. Tudom fura hogy még mindig ezen kattogok, de én tényleg szerettem és egyre jobban azt érzem hogy valaki más van a dologban
nov. 22. 20:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ergó hány éves ? Ha egyetemet végzett akkor olyan 22 éves lehet te meg 15 kb nem? Eleinte elvitte a hév, rózsaszín felhő stb, de aztán rájött hogy idegesítő vagy ezekkel az alaptalan féltékenykedésekkel meg a haverjának írsz h vajon mit csinálhat valóban tanul e, ez nekem sem tetszene.Hát figyel 5 hónapos tiniszerelem nem nevezhető " nagy szerelemnek" Téged megérint mert tini vagy de őt nem, hisz a tetteid miatt elhidegült.Minek adjon esélyt mikor belátta hogy nem működik. A szerelem van aztán az ember beláthatja egy idő után hogy ez már nem működik, nincs értelme és továbblép, ez történt nála is.
nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, nem akar visszaengedni az életébe= nem fog visszajelölni főleg ha pár hónapos már a sztori.Ha meg más áll a háttérben hát na, mással jobban megtalálta a közös nevezőt. 1es vagyok
nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból is látszik, hogy nagyon gyerek vagy még. "(amikor szakított, a fejéhez vágtam hirtelen felindulásból hogy a barátnőin a képein röhögtek)" Na ez egy olyan gyerekes húzás volt, amit biztos, hogy ő is látott, hogy csak bosszúból történik, visszatámadtál valamivel hirtelen, aminek semmi alapja, ezt követően persze, hogy kitöröl. Én tiltottalak is volna, de ő sem teljesen épp, hogy huszonévesként összejön egy 16 évessel. Meg mi ez a barátnőzés? Csak a gyerekek szoktak belevonni ilyesmit a kapcsolatokba, hogy barátnőim, fiúbarátaim, stb.. nem tökmindegy neki, hogy neked kik a barátaid? Neki vagy te, neked van ő, és élitek mellette az életeteket, ez lenne a normális. Persze nem hibáztatlak, tényleg gyerek vagy, csak nem értem a 22-23 éveseket sem ilyen esetben, hogy mire számítanak? Szerintem szexnél többet nem akart ő sem, ha ezt nem is mondta. 22 éves vagyok én is, van 15-16 éves lány ismerősöm, de csak barátilag, én sem mernék belevágni ilyenbe, pont a hisztik, sértődések miatt. Nekem ez nem hiányzik. Keress magadnak korodbelit!
nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
60%
Nem csoda, hogy nem szeretett, hiszen gyerek voltál hozzá képest, az a csoda, hogy egyáltalán összejött veled.
nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van.
nov. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!