Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 2 év az nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

V-Buck hekk kérdése:

Szerintetek 2 év az nagy korkülönbség? Vagy lehet gond egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hát bevezetésnek 18 éves lettem most februárban volt már barátnőm szexuális kapcsolatom is és van jövő képem nem cigizek nem iszok. És elég komolyan kezdek gondolkodni párkapcsolati téren nem családba de nekem nem kell már több ember sex miatt. Van egy barátnőm lassan 4 hónapja aki 15 éves és most lesz 16 augusztusba, lefeküdtem vele mert ő is akarta és ez nekem a gondom. Nagyon érett hozzáállása van igaz más mint egy korom beli de nagyon komolyan gondolkozik és normális. Így vissza gondolva nagyon megbántam mert még sose vettem el senkinek se a szüzességét nem hogy egy 15 évesnek. Mind 2 akartuk szeretjük egymást de túl korainak érzem és félek hogy rólunk mit gondolnak. Mai nap anyja felhívott hogy tud mindenről okosan stb ő is tudta mi van. De én nem tudom ez most normális-e mert ő is mondta hogy még a kortársai előtt jár és fura érzés. Bennem is van ilyen furcsaság. Veszek neki mindent megteszek érte bármit de akkor is fura. Szerintetek

ápr. 10. 17:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gond, főleg ha szeretitek egymást és jól érzitek magatokat együtt akkor teljesen korrekt lesz ez a kapcsolat ha komolyan veszitek egymást
ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont az a korpáros, ami elég helyzetfüggő. De amit leírtál - ha tényleg őszinte volt - akkor abból nekem az jön le, hogy a "renben van" kategóriába esik. Ha tényleg vigyázol rá, szereted, passzoltok egymáshoz akkor hajrá. Ne érdekeljen, mit gondolnak mások.
ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
"Mind 2 akartuk szeretjük egymást" - Innentől nincs miről beszélni. Pluszban tök jó, hogy az anyja normálisan kezeli a helyzetet.
ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a helyén tudják kezelni a korkülönbséget, mint az általad leírt és hasonló esetekben, akkor szerintem nem sok.
ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted mégis kit fog érdekelni az 2 év? Ha már ilyen 10 vagy több akkor már elgondolkoztató.
ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Ez a 2 év nem tesz semmit. Van egy ismerősöm aki 15 éves volt mikor összejött az akkor 30 éves barátjával. Sokan ellenezték a kapcsolatukat a nagy korkülönbség miatt de kitartottak egymás mellett és immáron 5 éve vannak együtt.
ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk az utóbbit abszolút betegesnek tartom, nem is beszélve, hogy némi pedofil benyomása van az egésznek.
ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Már vártam a pedofilozást, köszi...

15 éves esetén természetesen szó nincs ilyesmiről.


Kérdező, hosszú távban ne reménykedj. Max. 2-3 év.

ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
15 év, miért nem egy 50-essel jött jön össze? :D
ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

Félreértés ne essék, én sem nézem jó szemmel a kapcsolatukat a mai napig, én is soknak tartom a köztük lévő korkülönbség. Példaként hoztam fel, hogy szemléltessem a kérdezővel, nem nagy náluk a 2 év korkülönbség.


6-os voltam.

ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!