Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek? Túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Túl fiatal hozzám a lány?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron összeismerkedtem egy lánnyal a nyaralásom során. Lényeg, hogy az utolsó estémen mindketten ittunk (mert megfordultunk egy közeli szórakozóhelyen) és majdnem egy órát csókolóztunk, de az ital miatt másnap már csak a nevére emlékeztem. Kövi nap indultunk haza, soha többet nem is láttam, erre tegnap írt messengeren, hogy én vagyok-e az a srác... A gond itt kezdődött, mert a facebookja alapján kiderült, hogy most 15 éves, azaz akkor 14 volt, én pedig lassan 20 leszek, de komolyan mondom, az öltözködése alapján lehetett volna 17 is, ezért nem is aggódtam. Tök cuki lány, de ilyen korkülönbség mellett nem vágnék bele egy kapcsolatba, viszont megbántani sem akarom őt.

Szerintetek mit tegyek?

19F



2022. máj. 23. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelen esetben az a 4-5 év nem olyan durva.

De végső soron a te döntésed.

A visszautasítással így is-úgy is meg fogod bántani. A kérdés, hogy mennyire.


Ha pl. azt mondod neki, hogy "kedvesnek és csinosnak találod, de amikor összegabalyodtatok, még nem tudtad hány éves, és most, hogy már tudod, nem érzed azt, hogy ez neked így működne" elég korrekt indoklás.

Innentől meg az ő dolga, hogy ezt el tudja-e fogadni és esetleg maradhattok barátok, vagy inkább besérül és eltűnik.

2022. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne, ha megnéznéd józanon és napfényben a lányt és utána gondolkoznál-e, hogy elég érett-e?
2022. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz belemenni, akkor ne menj.

Írd neki, hogy bocs, de túl fiatal az elképzeléseidhez.

2022. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Mi a kérdés? Te egyáltalán nem akarsz semmit? Vagy csak a kora miatt?

Szerintem is találkozzatok józanul, nappal. Aztán úgyis eldől, hogy egyáltalán lesz-e bármilyen érzés, vonzalom, vagy csak nagy kiábrándulás lesz.

2022. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Én nem mennék ebbe bele, mert a 15 éves az nagyon gyerek gondolkodású még és nem égetném magam a szülők előtt sem, hogy 19 éves létemre a 15 éves lányukkal kezdek. Volt 21 évesen 17 éves barátnőm és már ő is nagyon éretlen volt, egy 15 éves aztán pláne. Persze az ember egóját simogatja egy ideig, hogy felnéz rá egy kiscsaj, de az nagyon hamar elmúlik.
2022. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


"Mi lenne, ha megnéznéd józanon és napfényben a lányt..."

"Szerintem is találkozzatok józanul, nappal." - Egy gondolatot elég egyszer is leírni, pláne, ha gyaníthatólag egy azon embertől származik.:)

2022. máj. 23. 13:07
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
6: Két különböző ember volt, én csak a második vagyok. Nem volt feltétele a válasznak, hogy csak egyedi és megismételhetetlen lehet.
2022. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!

Én meg az első... :)

2022. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Mondd azt, hogy sok idő eltelt azóta, és már van barátnőd.
2022. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez a korkülönbség még simán belefér, főleg ha tényleg tetszik. Én a helyedben 1 esélyt mindenképp adnék a dolognak, de persze ez a te döntésed, te érzed, hogy mennyi fér bele neked.
2022. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!