Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen has jön be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen has jön be a lányokon?

Figyelt kérdés
Deszka lapos, vagy a köldökük lyuka körül kicsit domborodó jellegzetes csajpocak?

ápr. 16. 09:53
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ilyen az, amikor egy valag két farpofája beszélget egymással, és nagy köztük az egyetértés 😅
ápr. 16. 11:35
 12/29 anonim ***** válasza:
80%

11: És? Nincs semmi gond egy formás hátsóval :D Sőt!


De te aztán nagyon igényes csaj lehetsz. Sikerül mindenre a legközönségesebb szavakat megtalálnod. Neked nem a hasad lesz a gond az ismerkedésnél, hanem az, hogy a legtöbb pasi utálja az ilyen közönséges lányokat.

ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Oké, de ezt nem pasiknak írtam, hanem két szándékosan értetlenkedő trollnak...
ápr. 16. 11:43
 14/29 anonim ***** válasza:
75%

13: Akkor is a te megnyilvánulásod.

És egyébként pont te kötekedsz.

ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
87%

Hiába kapálózol csak magadat járatod le.

Amúgy meg lehet, hogy nőktől kérdeztél de végülis mi férfiak fogunk értékelni az utcán vagy máshol ahol meglátunk, szóval e mögé sem tudsz elbújni.

Te ezt támadásnak veszed a sík hülye eszed miatt holott mi csak leírtuk az igazat.

De tudod mit, szarok bele, amúgyis nagylány vagy te majd megmondod a frankót úgyis mindenkinek, én itt elengedtelek.

ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a lapos vagy izmos has tetszik egy lányon.
ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem teljesen világos, hogy a jellegzetes csajpocak mit takar, ezt ki tudja valaki kicsit fejteni?
ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
Nekem teljesen mindegy, csak ne legyen rajta felesleg. Felszínességnek hangzik, pedig csak szimplán nem érdekel, hogy milyen hasa van egy lánynak.:)
ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egy csajra kell egy kis poci, mert a lapos has nőietlen, a deszka, vagy izmos has meg kifejezetten taszító!
ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez sosem számított. Nem tudok erre válaszolni, mert túl sok félét kéne leírnom.
ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!