Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek az olyan rovidnacik a lanyokon amibol a fel popsijuk ki van?

Figyelt kérdés

Kort is pls

L



2017. júl. 4. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem igen :) 17/f

Miért fontos a kor?

2017. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Tetszenek, bár az ilyen lányoktól általában nem hosszútávú párkapcsolatot szeretné(n)k.
2017. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinek ne tetszene? Csak az a probléma az ilyen lányokkal, hogy túl liberálisok, már ha érted hogy értem.

18F

2017. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mádár0218 ***** válasza:
76%

Akkor tetszik ha jó de ha kifgsz egy dagadt vagy nem épp a legszebb dolgot a világon elé rossz élmény tud lenni arra napra :D


Mellesleg én fenékre megyek elsősorban szóval igen :D


18/f

2017. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Igen :)

15/F

2017. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fiúnak ez tetszik, de nem valoszinu, hogy komoly kapcsolatot akar a lánytól
2017. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tetszeni tetszik.


Az más kérdés, hogy ha a barátnőm lenne egy ilyen illető és ilyenben mászkálna mindenhova, első másodpercben irány hozzá, gatya letép, szekrényt kiborít és úgy ahogy van felgyújtanám...

2017. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tetszik, főleg ha van posija :D
2017. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Firedoom ***** válasza:
96%

Megtortent eset: ket csaj rovidnadragot probal egy boltban aztan miutan kijott a fulkebol oda int randon palikat es megkerdezi milyen. Na elottem 3 szerencsest intett le es a valasz rendre "sexy", "nagyon jol all!", "nagyon szep!". Amikor en kerultem sorra csak mosolyogtam mint a tejbe tok es kerdeztem:

-Oszinten?

-Persze!-mosolygott vissza a lany

-Szep a segged, de hol a ruha?

Az arca ezek utan vegig jatszotta a teljes szinskalat, a valaszt persze nem vartam meg. "Azt hittem ez a celja" es ott hagytam.

A mese utan persze valaszolok: lehet, hogy nekem szar az izlesem, de egyaltalan nem mozgat meg. Neha egyenesen taszit.

2017. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Lehet bármit mondani emiatt rám, de igen, tetszenek, és komoly kapcsolatot is el tudnék képzelni olyan lánnyal. Nem a ruhától függ hogy szeret-e, stb.

17F

2017. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!