Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen has jön be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen has jön be a lányokon?

Figyelt kérdés
Deszka lapos, vagy a köldökük lyuka körül kicsit domborodó jellegzetes csajpocak?

ápr. 16. 09:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az olyanok jönnek be akik se nem vékony, se nem túl kövérek. Közepes testalkatúak.
ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen túl izmos, az izmos nő nem nőies. Ugyanúgy ne legyen zsírdisznó sem, mert az meg már a másik véglet. De a kettő között kb mindegy.
ápr. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%
Szerintem nőiesebb, ha egy lánynak husis a hasa, a lapos has nem tetszik.
ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
63%
Számomra nagyon vonzó egy has. nyilván vékonyka kissé izmos, vagy a nagyon izmos az külön jó pont ha nem nagyon mély a köldöke hanem szinte szintbe van a hasával vagy esetleg kifele fordul (kis koromba külön kerültem az olyan lányokat akiknek egy gyakorlatilag kráter volt ott szóval az az én problemam ha emiatt valaki nem különleges de ha ilyenbe botlanék bele valszeg. örök életű lenne a dolog) 23yr
ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
63%
Kockahas a legmegnyerôbb, persze nem a 30 kilós atomvézna csajon, de a lapos fitness has sem rossz.
ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
11%
Mindegy, az a lények hogy legyen vékony és erőtlen. Nőies, aki kimutatja gyengeségét és ránézésre egyedül életképtelen.
ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
59%
A puha, párnás, nőies poci.
ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
71%
Csakis a finoman "kuglófos" csajpoci: formásan domború, a közepében tátongó mély köldökkel.
ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező esezleg láthatunk egy képet a te pocidról hogy neked milyen van ? És szeretnél beszélgetni priviben erről? Ja és nekem is a pufi poci jön be a lányon a deszka nem.
máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!