Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen feszült és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen feszült és ideges lányok körül?

Figyelt kérdés

Soha nem flörtöltem lánnyal, ők se nekem, és nem beszéltem egy lánnyal sem, egy lány ismerősöm sincs a nővéreimen kívűl... olyan ideges vagyok mikor egy lánnyal beszélnék, és feszült és a szorongás. Tapasztalom hogy szociális szorongásom lehet, meg alacsony önbecsülésem. Viszont akkor is általában nagyon ideges vagyok és félénk amikor egy lány megpróbálna hozzám beszélni, vagy flörtölni, lehet ki is akadnék. Gyorsabban ver a szivem az idegességtől mikor ilyesmibe belegondolok. Úgy érzem én sosem fogok megbízni egy lányban sem, és sosem találok senkit, a szem kontraktust is kerülöm. Lehet hogy sok féle ehez hasonló betegségem lehet? Vagy ez annak mondható?

17/F



ápr. 21. 10:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem hinném, hogy bármi bajod lenne csak nem töltöttél elég időt a társaságukban. Kezdj el nyitni feléjük vagy kérj tanácsot a nővéredtől!
ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem merek kérni ilyeneket... senkitől sem...
ápr. 21. 11:59
 3/31 A kérdező kommentje:
Bár ő kapcsolatban van... de akkor sem
ápr. 21. 11:59
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Akkor itt vége is van, tárgytalan az egész, sok sikert akkor!
ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Önbizalomhiány.
ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#4 Akkor maradjak örökre ilyen?
ápr. 21. 13:26
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

"Akkor maradjak örökre ilyen?"


Felőlem azt csinálsz amit akarsz a te döntésed, különösebben nem érdekel.

ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Felőlem azt csinálsz amit akarsz a te döntésed, különösebben nem érdekel.

Engem különösebben te nem is érdekelsz... mit szólsz bele ha nincs segítségte valód? Minek vagy itt akkor? Amúgy meg te nem Ő vagy

ápr. 21. 15:11
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Hogyha gátlásokkal teli életet akarsz élni akkor jó úton haladsz.
ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

#8 Feltettél egy kérdést amire objektív módon válaszoltam. Mégis milyen választ vártál arra, hogy: "Akkor maradjak örökre ilyen?"


Most ha azt írja valaki egy anoním fórumon, hogy Igen akkor örökre 'ilyen' maradsz, ha pedig azt írja valaki, hogy 'ne' akkor megváltozol és holnaptól elkezdesz hódítani mint valami latin szívtipró vagy mi?

ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!