Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl sok alvástól lehetek...

Túl sok alvástól lehetek ideges, feszült?

Figyelt kérdés

Sokat alszok hétvégén. Átlagban délben kelek, este meg 8 ora után tvzek éjfélig.


El van csúszva ilyenkor az egész nap. Türelmetlen vagyok ideges. Viszont felkelni sincs kedvem korabban bár utólag mindig megbanom. Már vagy fél éve így van mióta nincs barátnőm és programom hétvégére, ezért vagyok ilyen lusta is


2023. máj. 27. 19:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval átlag 14 16 órát is fekszek hétvégéken egy nap alatt
2023. máj. 27. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a túl sok alvástól inkább tompa meg nyomott vagyok, legszélsőségesebb esetben türelmetlen de feszült vagy ideges nemigazán. Lehetsz szerintem de az is lehet hogy valami más zavar, talán pont az hogy nem tudsz mit kezdeni magaddal,unatkozol vagy ilyesmi... 🤷
2023. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És sokat alszol sokat vagy ritkán fordul elő veled ? Fogyasztasz koffeint nehez napokon ?
2023. máj. 27. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz napokon? Kávéfüggő vagyok de amúgy változó. Van időszakom amikor többet alszok, van amikor kevés is elég. Az én problémám inkább az elalvás mert az legtöbbször nagyon nehezen megy.
2023. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a sok alvás, inkább az inaktív életmód és az elcsúszott napi ritmus a gond. Próbálj beállni normális napirendre. Voltam hasonló cipőben, tudom, hogy rohadt nehéz. Állíts ébresztőt és találj ki valami célt, amiért muszáj leszel korán kelni. Ha korán kelsz, akkor egy idő után a lefekvés is beáll normális időbe.
2023. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem inaktív az eletmodom, csak hétvégén sokat alszok, akkor vagyok ingerült is.
2023. máj. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!