Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni egy pasival...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni egy pasival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Na szóval röviden az a sztori, hogy nemreg, pár napja eléggé részeg voltam, és az egyik haverom telefonjáról felhívtuk egy másik haverunkat aki éppen egy buliban volt. Nem o vette fel hanem a fiú barátai. Én elkezdtem egy sráccal beszélgetni de teljesen nem voltam magammal. Aztán rairtam és kicsit beszélgettünk.(Lány vagyok egyébként) Na aztán gondoltam ez így abba marad, mert mondom mindketten részegek voltunk, de a csávó azóta is ir nekem, meg flortol, ez kb 2 napja tart. Csak az a gond hogy elég sok közös ismerősünk van, és nem tudom hogy mondjam meg neki hogy maximum én csak barátkozni akarok vele. Szerintetek mit csináljak?
ápr. 21. 21:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Nyugodtan írd meg neki, hogy te nem szeretnél többet tőle. Az a legegyszerűbb és a legtisztább
ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak hogyan hozzam fel? Amikor beszélgetünk? Vagy nem? Mit írjak?
ápr. 21. 21:49
 3/6 anonim válasza:
100%
Esetleg hogy az írásából neked az jön át, hogy többet szeretne tőled, de te maximum barátkozni szeretnél. Mondjuk akkor, amikor beszéltek, de egyenesen te is kezdheted ezzel. Az ilyen témát célszerűbb minél hamarabb tisztázni:D
ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlgondolni, egyszerűen írd meg neki, hogy nem szeretnél belemenni semmi komolyabb dologba. Ha legközelebb beszéltek, mondd azt, hogy tisztázni szeretnél valamit.
ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:))
ápr. 22. 06:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak mondj annyit, hogy a félreértések elkerülése érdekében mondanál valami, aztán elmondod.
ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!