Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem első bulijára készülök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első bulijára készülök :D Mit mikor hogy hogyan? Lenne pár kérdésem, várom a válaszokat.16/l

Figyelt kérdés

Szóval.. 1 hét múlva töltöm a 16-ot és még sosem voltam buliban. A barátnőmmel úgy beszéltük meg hogy a szülinapomon (jövő hét péntek) elmegyünk discoba.

Néhány kérdés:

- hogy kell úgy táncolni hogy ne csináljak mamgamból totál hülyét (az "érzéssel" és az "ahogy jól esik" válaszok sajnos nekem nem jók, én ilyet nem tudok)? Voltam párszor házibuli szerűségekbe de egyszerűen amikor ott voltam lesokkoltam és elment minden kedvem a dologtól talán mert mindenki ismert és tudtam hogy ki fognak röhögni ha nekiállok táncolni. Szar lett a hangulatom és legszívesebben haza mentem volna.

- szeretznék ismerkedni (fiúkkal) is, ha már ott vagyok. hogyan tegyem hogy ne tűnjek nyomulósnak? vagy egyszerűen hogyan viselkedjek, miket szoktak kérdezni, amire nemet kell mondani?

- mik az 'alapszabályok'?

- milyen ruhába érdemes menni?

- mennyi pénzt érdemes vinni, mennyibe kerülnek az italok/belépők?


Minden mást amit említésre érdemesnek találtok írjatok le! Köszönöm!



2015. márc. 15. 20:27
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Ha felpontozol akkor mondom:

Mivel még nem voltál igazi buliban(partyzós helyen,ami merőben más mint egy házibuli),elmondom,hogy nem kell félned a tánctól.Jönni fog magától,mert olyan a zene egyrészt,másrészt meg olyan hangerővel nyomják,hogy ritmusra fogsz mozogni akaratlanul is.Ami a fiúzást illet, elég,ha jól nézel ki,mást nem kell csinálnod. Jönni fognak maguktól,csak győzzed elhajtani őket :)

Hogy milyen ruhát vegyél fel?Vannak ilyen kifejezett party ruhák,amik csinik,de nem operába valók.Ha felmész vmelyik partyhely weboldalára,ott találni fogsz képeket. Na kb olyanban érdemes.Belépők/árak:ez minden klubban más,itt is csak az egyes weblapokról ajánlom a tájékozódást(mivel nem írtad,melyik helyre mennél,ezért pontosabbat nem tudok írni).Érdemes néhány ezret magaddal vinni a biztonság kedvéért :)

2015. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
"vidéki" vagyok (szhely)
2015. márc. 15. 20:56
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

-Egy discoban senki nem fog azzal foglalkozni, hogy táncolsz. Gondolom, akár több száz ember lesz ott, akik nem épp veled fognak foglalkozni.

-Nem tartom sokra a diszkóban való ismerkedést, szóval nem tudom.

-Alapszabályok: Ne itt magad részegre, érezd jól magad, figyelj az italodra, ne hagyd hogy kihasználjanak

-Kényelmes ruhában, hisz egy feszülő farmerben nem fogsz tudni táncolni.

-Egy pár ezer forint kelleni fog. A belépő ára helyfüggő. Az italok drágák.

2015. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kicsi táskát vigyél, olyan keresztbe rakhatós neszesszer szerűt, mert 1. nagy táskával nem fogsz tudni táncolni, 2. ha nincs táskád, akkor nem tudsz minden fontos dolgot a ruhádba/gatyádba tömni. Akkora legyen, hogy beleférjen kulcs-telefon-iratok-pénz-zsepi, ennél több nem is kell. Ezt magadhoz tudod fogni, le tudod ellenőrizni, hogy mindened megvan-e. Ilyesmire gondolok:

[link]


Legyen apród a ruhatárhoz, érdemes 200-300 Ft-ot bekészíteni, mert sokszor nem tudnak visszaadni.


Amúgy javaslom neked, hogy otthon vagy valami kocsmában igyatok előtte, és ott már ne. Egyrészt drága a pia, másrészt nehezebb figyelni, hogy mit raknak bele. Mi a bulihelyen már csak szódát szoktunk kérni, hogy ne legyünk másnaposak, meg kitáncolunk magunkból mindent. Ez így bevált.


Ja, és éjfél előtt nem nagyon érdemes az ilyen helyekre menni, mert csak utána indul be a buli.

2015. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Ismerkedés? Az jön magától.

Pia? A közértben olcsóbb, jobban jársz, ha előtte iszol.

Ruha? Nem apáca, de nem is qrva.

Jó bulit :-)


Többieknek:

Taxi? Mindenhol van busz. Tudom, hogy az Ikarus 280 öreg, rozsdás, füstöt okád, de lehet bliccelni és haverokkal hülyülni rajta hazafelé. Kelet-Európában vagy bmeg! Itt nem a limuzin a menő amivel mész, hanem maga a buli. Iszol, bulizol, árokban alszol/garázsban, egy busz padlóján, reggel hazakúszol.

2015. szept. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki él ám Pesten, ahol járnak éjszakai is buszok... egy kisvárosban fél 5 körül indul el a tömegközlekedés, gondolod, hogy egy 16 éves lány az első bulijában majd hajnal fél 5-ig marad?


Másrészt ha ketten mennek a barátnőjével, lehet, hogy ő másfelé lakik, és engem se engedtek a messze lévő buszmegállóba sétálgatni csak úgy este a sötétben.


Harmadrészt márciusi a kérdés, szóval a lány jó eséllyel már elment a buliba :D

2015. szept. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Normálisan
2020. jún. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!