Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes elmondani a szülőknek az első kapcsolatot? És mit mondjak/mikor/hogyan? 17/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem az előző kapcsolatomról (17) és a mostaniról (18) is a kezdetek óta tudnak a szüleim.

Az elsőt fészen ismertem meg, és rögtön mutattam is képet anyának. Öt napnyi beszélgetés után taliztunk, és akkor rögtön be is kellett mutatnom anyaéknak, mert csak úgy engedtek el vele (23 volt a srác).

A jelenlegi páromat itt ismertem meg gyk-n, 2 hónapig beszélgettünk fészen, képet róla is mutattam anyának, de az első randit nem árultam el neki. Kb 3 hét után mutattam be a srácot, mert beteg voltam azon a héten, és csak úgy tudtunk talizni, hogy meglátogatott.


De persze mindentől függ ez a dolog, a sráctól, a szüleiddel való kapcsolattól stb...

18/L

2015. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na kérdező, mikor mondtad el a szülőknek az első kapcsolatot?
2020. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amikor tényleg olyan emberrel voltam, akivel a kapcsolatnak lehetett jövője. Voltak előtte ilyen 1-2 hónapos próbálkozásaim, de nem jöttünk ki. Arról máig nem tudnak a szüleim. Amúgy ez 2017-ben volt.

És ha akarom se tudom kitalálni kiről lehetett szó a kérdésben. :D

2020. aug. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!