Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm nem élvez el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm nem élvez el velem az első pár alkalommal akkor azért még van remény?

Figyelt kérdés
Eddig 2 kapcsolata volt de azt mondja senkivel nem élvezett el, soha. Eddig párszor voltunk együtt, elvileg élvezi de nincs orgazmusa... Vajon lesz neki valaha? Van olyan lány itt akinek sokszori után sikerült? Vagy ez úgy működik, hogy valakivel már az első pár is úgy végződik valakivel meg egyszerüen nem megy neki?
2015. márc. 11. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nem próbáltad ujjazni?
2015. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer majd valkivel sikerulni fog neki
2015. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem megy csak úgy magától. Még nekem sem "sikerült". De barátommal dolgozunk az ügyön. Ez a "majd lesz neki valamikor" hozzáállás viszont kizárja, hogy bármikor is legyen.
2015. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi van? Hány évesek vagytok és hogy próbáltátok?

Lehet hogy csak nagyon görcsös szex közben. De valószinű, hogy csak csikló orgazmusra képes, mint a nők 90%-a. Nyald ki a csaj punciját.

2015. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs remény, fel kell adni.
2015. márc. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helló. Nekem mesélte egy haverom,hogy amikor szakitot a csajjal a csaj azt mondta "Azért nem élveztem el veled soha mert, nem voltam beléd szerelmes" Lehet itt is ez van....
2015. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem miután elvesztettem a szüzességem kb 3 évig nem volt orgazmusom senkinél...aztán egy másfél éves kapcsolatomnál volt elöször...szerintem a nőknél jobban számít az is hogy mennyire mély érzelmei vannak a másik fél iránt..legalábbis tapasztalat...akinél elöször orgazmusom volt abba tényleg szerelmes is voltam meg jó is volt,elötte rövid kapcsolataim voltak és önzőek voltak szex terén...
2015. márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!