Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezektől rosszabb srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezektől rosszabb srácnak számítok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, főleg lányoknak szólna a kérdés :D

Az most a helyzet, hogy arcra jól nézek ki, viszont fogszabályzós lettem, és elég vékony is vagyok (173 centire 58 kiló), és így elég rossz az összképem.

Elkezdtem kondizni, hogy szedjek fel kilókat meg minden :D

Lányok nektek bejönnek azok a srácok akik arcra jól néznek ki, de testre nem, viszont "javuló félben" vannak?



2015. máj. 14. 23:30
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Szerintem jó a sovány (ducinál jobb) ha alakítod magad még jobb. A fogszabályzó nem életre szóló.. Am nem gáz.

Lehet fogsz még hízni am. Tudod szerencsés vagy a test alakítható avalmennyire sőt. SZÉP arccal születni kell ;)

2015. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. máj. 15. 14:58
 13/27 kérdésemésválaszom válasza:

Őszintén én utálom a testépítőket, de nekem is volt fogszabályzóm. Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy annyira húdesovány vagy, van, aki meg pont azt szereti.

Én utálom, ha egy lány a barátja mögött háromszor is elbújhatna, szóval... :P

2015. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ááá, a testépítés az nagyon durva lenne :D Örülök ha 12. végére (most vagyok tizedikes) összejön a 70 kiló, szétgyúrni nem akarom/tudom magam :D
2015. máj. 15. 17:33
 15/27 anonim válasza:
100%

Heti 3x edzés, nagy súlyokkal (majd' megszakadj'), hétfő, szerda, péntek. Emellett rendesen pihend ki magad és figyelj nagyon oda az étkezésekre. Rendszeresen és ne szart egyél, ne hagyj ki étkezéseket, meg ne egyél össze-vissza, de erről ezermillió cikket találsz a neten. Gondolom nem testépítőnek készülsz, úgyhogy ez bőven jó lesz, pár hónap alatt nagyon meg fog látszani a változás.


Fogszabályzó meg úgyis kikerül majd a szádból. A legtöbb lányt a te korodban már egyre kevésbé érdeklik az ilyen dolgok. Akit meg igen, azt szard le.

2015. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz :D
2015. máj. 15. 18:36
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van aki kondizik és meglepően sokat fejlődött testileg, de az nekem már sok. De pl. barátnőmnek ideális. Én szeretem a vékonyabb srácokat. És mázlista vagy hogy szép az arcod. A lányok (jó maradjunk annyiban, hogy én) először úgy is az arcot veszik észre, és ha egy dologba belehabarodnak akkor nyert ügyed van. (nem egyszer "buktam már be" valakit csak azért mert szép a szeme vagy hasonló és nekik is a 90 százalékuk jó ha volt súlyra annyi mint én, még akkor is ha egy fejjel magasabbak)De ha pocsék mellé a személyiséged akkor mindegy hogy nézel ki. Volt olyan, hogy már jó ideje néztük egymást a folyóson valakivel és amikor először beszéltem vele...hát utána soha többet. 16/l
2015. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
17# Köszi a választ, nekem is volt már hasonló élményem egy lánnyal, menzán végig egymást néztük, aztán utána beszélgettünk és hát nem volt valami csodás személyiség :D
2015. máj. 15. 22:02
 19/27 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem csak én találom meg az ilyeneket :D És lemaradt. A fogszabályzó akkor jó ha a viselőjét nem zavarja. Ha téged nem zavar akkor a lányokat sem fogja.
2015. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszi :D Zavarni nem zavar, volt már pár éve fogszabályzóm :D Az zavar már inkább, hogy nem mosolygok/nevetek annyira sokat lányok előtt, mert oldalról látszik hogy rosszul áll 1-2 fogam :D
2015. máj. 15. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!