Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezektől rosszabb srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezektől rosszabb srácnak számítok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, főleg lányoknak szólna a kérdés :D

Az most a helyzet, hogy arcra jól nézek ki, viszont fogszabályzós lettem, és elég vékony is vagyok (173 centire 58 kiló), és így elég rossz az összképem.

Elkezdtem kondizni, hogy szedjek fel kilókat meg minden :D

Lányok nektek bejönnek azok a srácok akik arcra jól néznek ki, de testre nem, viszont "javuló félben" vannak?



2015. máj. 14. 23:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mosolyogj! Nevess! Az nagyon vonzó tud lenni ha egy srác pozitívnak látszik. :D Nekem nincs fogszabályzóm, de barátnőmnek igen, oldalt neki is kicsit furán állnak a fogai de mindig nevet és a pasik sorban állnak nála.
2015. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Szerintem a külső nem számít ennyire!! A lényeg a jó duma! meg a sok vicc

17/l

2015. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A fogszabitól ne aggódj XD

Én furcsa mod oda vagyok a fogszabis csajokért :DDD

Biztos van ilyen lányba is

2015. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Nekem bejonnek a fogszabis srácok...nekem is lesz 14/L
2015. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ha egy fiú vékony (ameddig nem érzem úgy, hogy vékonyabb nálam), én se nagyon szeretem a kigyúrt fiúkat, sokkal inkább a vékonyakat. Nézd a jó oldalát, ha az arcoddal nincs baj, akkor a testeddel azt kezdesz amit akarsz, fordított esetben már nehezebb lenne :D

Mellesleg a fogszabályzó elég sok fiún jól néz ki

16l

2015. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi vagyok mint te csak lány :D mármint magasságban meg kilóban. Amúgy szerintem egy 15 kilót szedj fel úgy hogy sokat eszel de közben kondizol is meg ha nőnél az sem lenne rossz. Így ha valaki olyan adottságokkal rendelkezik mimt én lányként akkor szerintem cikinek tartaná hogy ugyanakkora /nagyobb a barátjánál. Legalábbis én így gondolom mert elég hülyén mutat ha egy párnál a fiú a kisujj a lány meg a hüvelyikujj :D de vannak lányok akik elég vékonyak meg alacsonyak szóval náluk próbálkozz de egy magamfajtával nem ajánlom. Mert nem vagyok kövér csak teltkarcsú de nekem nem tetszenek a vékonyak és alacsonyak. Min 10 kilóval nehezebb legyen nálam. De van egy csomó lány akinek pont így jössz be ;) viszont a kockahas minden lánynak bejön szóval azt ajánlom figyelmedbe.
2015. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Vivien-BMW válasza:
Annyira nem,de elfogadom.
2015. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!