Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác ilyet mond, csak...

Ha egy srác ilyet mond, csak meg akar dugni?

Figyelt kérdés

Világéletemben meg voltam győződve róla, hogy nincs szép hangom, ezért nem szerettem se beszélni, se énekelni.

Ennek ellenére több zenész ismerősöm is megjegyezte, nekem énekelni kéne, mert nagyon szép a hangszínem.

Egyszer webcamerán írogattunk egy sráccal (külföldi, és chatelni könnyebb volt), és ő szokta mondani mindig, hogy köszönjek neki, mert olyan kellemes a hangom.

A barátom profi zenész, nem egyszer ő is megjegyezte, igazán képezhetném a hangom.

Én: "Mondod ezt mint zenész, vagy mint a párom?"

ő: "Mindkettő"


Ezt csak illemből, udvarlásból vagy komolyan mondják?


2015. márc. 21. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a dugós kérdés az elején csak amarketing volt hogy jobban rákattintsunk a kérdésre? :D
2015. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve mi honnan a fenéből tudjuk ezt, nem halljuk a hangodat.
2015. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
örülsz, hogy villoghatsz azzal, hogy többek szerint jó a hangod? szerintem indulj az X-faktorban, de vigyázz a 4 igen nem azt jelenti, hogy mindenki dugna veled
2015. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem pont. Csak érdekel, ez a klasszikus ágybavivős duma e, vagy van valóságalpja.
2015. márc. 21. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van olyan nő, aki erre farokra bukik, akkor én is bevetem.
2015. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!