Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyabban bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabban bejövök neki, vagy csak kitartóan meg akar dugni?

Figyelt kérdés

A barátommal frissen szakítottunk, de semmi nem volt megbeszélve. Heccelt, mert minden srácot visszautasítottam magam körül, ugyanis a barátainkkal elmentünk szórakozni. Provokált, mire mérgemben egy csávónak hagytam, hogy mellém üljön. A többiek leléptek, ( persze a srác kapott az tiszteletbeli bátyámtól pár hülyegyökérhúzzinnent, de leállítottam, meg a volt barátomtól is "bejönazexem,mi?hajrá"-t, elég szánalmas volt, de nem ijedt meg a drámától )

Mi elmentünk kávézni, beszélgettünk 2-3 órát, elindultunk haza, és az utolsó pillanatban megkérdezte, hogy alszom-e nála ha nem csinál semmit :D Nagynehezen belementem... Smároltunk, tudtam, hogy nagyon szexelni akar, de én mondtam hogy nem vagyok olyan, megértette, összebújva aludtunk el. Legalábbis ő, én nem. Reggel megöleltem... Nagyon hozzámbújt. Mondta, hogy 1 hónapja nem szexelt, azt is csak az exével :D

Bejelölt fészbúkon, és kérte, hogy találkozzunk.


Na hát a vicces az, hogy nekem most marhára nem kell egy pasi. Semmilyen szempontból sem. Meg fogom neki mondani, csak nem tudom, hogy...:D

18 L 21 F


2015. máj. 3. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Örülök hogy legalabb neked jól megy.. :D
2015. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mármint mi megy jól?
2015. máj. 3. 23:13
 3/14 anonim ***** válasza:
ez most kérdés vagy csak hencegés? :D
2015. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szegény srác. :(
2015. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4. vagyok. A kérdésed azt sejteti mintha mégis szeretnél tőle valamit.
2015. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kérdés, mert nem tudom, hogy ennyi dráma ellenére miért kellek neki, illetve nem feküdtem le vele, és ő ... hát hogy is mondjam, kiderült, hogy van közös ismerősünk, és mondta ő is, hogy mindent megdug, ami él és mozog.


Én tiszta lapokkal akarok játszani... Szerintem nem csináltam semmi olyat, amivel kib*sztam vele.


Valamiért nagyon bújt hozzám, pedig... hát nem nagyon értettem. Sosem aludtam csak úgy random csávónál, de nagyon kérte, én meg ilyen miért is ne vagyok, lefeküdni meg nem is fogok senkivel. 2 partnerem volt eddig is és nem is akarom ezt szaporítani, mind a kettő komoly kapcsolat. Ő meg szeretett volna, nagyon is.

2015. máj. 3. 23:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Meghúzgáltad előtte a mézes madzagot szépen....

De te amúgy nem adod könnyen magad, ugye?

2015. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6: Amúgy lefeküdtél veele ,csak nem dugtatok:D

Egyébként én is nagyon magányos vagyok, és 6 hónapja nem szexeltem. Nem akarsz miért is ne alapon velem is aludni? Ígérem, hozzád sem érek!

2015. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor a legegyszerűbb azt mondani, hogy te a komoly kapcsolatok híve vagy és egyenlőre nem szeretnél semmilyen kapcsolatot.
2015. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ágyba lefeküdtem vele, igen, most örülsz? Meg a kezét fogtam.

Érdekes volt.

A közös ismerősünk az egyik volt dugópajtija, amikor vele volt, tartott a srác 13-nál... :))))) És ez volt egy éve.


Én irtózom az egy éjszakásoktól, eddig két partnerem volt, mind a kettő komoly kapcsolatban.

Az is nagy dolog, hogy képes voltam vele smárolni. Össze voltam zavarodva. Nem is volt jó...

2015. máj. 3. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!