Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális? Mit tehetek ellene?...

Normális? Mit tehetek ellene? Bokavizesedés -> bővebben lent

Figyelt kérdés
19 éves, fiatal lány vagyok és olyan szinten fel tud vizesedni, duzzadni a bokám, hogy alig tudok lépni, úgy fáj, mintha eltört volna. Hiába alszok rá 10-15 órát, másnap is fáj. Nyáron végeztem ülőmunkát napi 8-9 órában, mindennap feldagadt a lábam, aztán otthagytam azt az állást. Azóta iskolába járok és semmi ilyen problémám nem volt a tegnapi napig. Új munkahelyen vagyok 12 órát kell lenyomnom, főleg állok, de van szünetünk bőven. Nem merülök ki, semmi bajom, de ez a második napom és már most bevizesedett a lábam, alig tudtam hazajönni. Normális ez, egy egészséges fiatal lánynál? Mit tudok ellene tenni?

2015. máj. 17. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ez nyáron van (csak)?
2015. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a házidokihoz legalább hátha tud rá vlmit
2015. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyorsan egy részletes laborvizsgálatot!!!!!!!!

Az minden olyat kimutat, amiből megállapíthatók a problémáid!

2015. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!