Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van parom de nem sokat beszelu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bambulka kérdése:

Van parom de nem sokat beszelunk es baratnom sincs ugyh baratkozok neten kulfoldiekkel. A paromat ez zavarja. Mit tegyek? Hogy ertessem meg vele h csak beszelgetesre vagyom semmi mast nem akarok. Ot szeretm es senki mast mar van egy gyerekunk is

Figyelt kérdés
Mindent megmutatok neki amit irtam h megnyugodjon semmi rosszat nem teszek a hata mogott csupan beszelgetek. Szeretek uj emberekkel baratkozni mivel otthon vagyok a gyerekkel egyedul. Mit tegyek?

2015. jan. 7. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnálom a gyereket,mert ebből válás lesz...:/
2015. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát,ha vele is hasonló nyelvezettel kommunikálsz,nem csoda,hogy nem érti
2015. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szlovakiai vagyok es itt irok a GyK -en emberekkel es tabletrol irok :D
2015. jan. 7. 23:58
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ezzel semmi baj, ennyire nem kell féltékenynek lenni, majd ha már képet cseréltek talit szerveztek, akkor aggódhatna :)
2015. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem akkor is lehet barátilag talizni, ha előtte leveleztél vkivel, csak tisztázni kell a felállást.


amúgy az a dolog, h a pároddal nem igazán tudsz beszélgetni, az nem zavar? engem elkeserítene sztem, vagy, ha csak azért nem, mert nem ér rá a sok meló miatt, akkor még okés vmilyen szinten, legalábbis nem olyan durva talán

2015. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Torkozd le, addig követeld hogy folyamatosan beszéljen hozzád vagy elhagyod.
2015. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 slkepszelet válasza:
En sem orulnek ha a parom a neten keresgelne meg azt amit otthon nem kap meg, barmirol is legyen szo. Meg ha igazad is van , helytelen ilyet tenni. Irod hogy a gyermekeddel vagy otthon. Akkor talan foglalkozz a gyerekeddel. Tanitgasd, tanitsd meg magyarul (mivel hogy Szlovakiaban elsz) tanitsd meg irni, olvasni szamolni.... hamar elmegy am az a par ev, es azt veszed eszre hogy a gyerek mar iskolaba megy, a tobbiek irnak olvasnak szamolnak a tied meg hatranyos helyzetben van mert csak ott kezdi. (en is igy jartam mert a felesegem lusta volt a gyereket tanitani amig en dolgoztam) O is inkabb internetezgetett. Szoval ha a paroddal mar nem tudsz erdemben foglalkozni akkor foglalkozz a gyerekeddel hogy neki konyebb legyen a jovoje.
2015. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak tisztazom h a fiam 7 honapos s egesz nap vele fooglalkozok. Reggeltol estig jatszunk
2015. jan. 9. 22:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved, de sztem, ha ilyen jellem, akkor mindig ott lesz a fejében az, h nem csak beszélgetés, ha nem is mondja, akkor is.
2015. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!