Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 15 évesen még nem volt soha pasim és igazából szerelmes se voltam?

Figyelt kérdés
Jó persze vannak helyes srácok meg tetszenek is de az igazi szerelmet még nem éreztem. Meddig várjak?

2015. máj. 18. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ,menj a dunának emiatt a hatalmas gond miatt. A szerelem majd jön,ha jön. És ha megy,nagyon fog fájni. Értékeld a fiatalságod,és tanúlj,készülj az életre. Előbb utobb úgyis megtapasztalsz majd mindent.
2015. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az nagyon gáz.. Vigyázz mert ketyeg az óra eljár felette az idő... -.-"
2015. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Meddig várj? Ameddig nem jön a szerelem, mi nem látunk a jövőbe és szerintem te sem.

:)

2015. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha soha nem fog jönni számomra??! :(
2015. máj. 18. 20:13
 5/11 anonim válasza:
Nem. A gáz szó nem azt jelenti, hogy "ha 15 évesen még nem volt soha pasim és igazából szerelmes se voltam", hanem egy halmazállapot megnevezése a szilárd és folyékony mellett. Inkább tanulnád meg ezt, mintsem ilyet kérdeznél.
2015. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az a gáz, hogy nem tudod elolvasni, hogy melyik kategóriába tartozik a kérdésed...
2015. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyrészt tudom mi az a "gáz" másrészt akkor vedd úgy hogy "ciki" "béna" "égő" stb. remélem érted :D
2015. máj. 18. 20:15
 8/11 anonim válasza:
#4 Akkor mekszívtad. De ilyen alapon csak mert 2 évesen nem dugtad meg az ovitársad, akkor soha nem is lehetsz szerelmes? Micsoda logika. Még hátra van az életed négyötöde, ne most kezd el ilyenen problémázni.
2015. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#7 [link]
2015. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor köszi mindenki :)
2015. máj. 18. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!