Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önértékelési probléma? 14/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önértékelési probléma? 14/l

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy az osztályomban Én vagyok a legtöbb kiló. Tudom, hogy ez így most hülyén hangzik, de ebből indul ki a probléma. Az a helyzet, hogy hosszú éveken keresztül vívtam aminek következtében a combon megizmosodott és megvastagodott. Emiatt nem olyan kis "nàdszál" mint nagyon sok korombeli lámynak. És mivel eleve nem vagyok egy ilyen nagyon vékony tipus (nem vagyok kövér sem) ezért ez még ráment. A karom és a hasam is izmosabb az átlagos lányokénal és erre is ráment egy kis hús is. És látom, hogy a korombeli fiúknak a vékony lányok tetszenek (nem akarok még fiúzni) csak emiatt is olyan érzésem van, hogy nem kellenék senkinek.

Heti 4x sportolok egészségesen eszem, de így is ilyen vagyok.

Mit tudnék még tenni, hogy ne 8gy érezzem?


2015. máj. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkell tanulnod szeretni magad igy azokert a dolgokert amiket elerte es aki vagy. Lesz egy fiu majd akinek tetszel majd idovel.

Amugyis a ferfiak nem a fiuk az izmos csinos noket szeretik. Ha tartod a sulyod es nosz majd meg akkor nagyon csini leszel

18/L

2015. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz? Lehet azon kene valtoztatni... de am tenyleg nem szamit olyan sokat a kulso (bizonyos hatarokon belul) De a legfontosabb hogy fogadd el/szeresd igy is magadat.
2015. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg röpizem:)

170 cm magas vagyok és 60 kiló

2015. máj. 20. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
a 60 kg az abszolút nem sok, nem tudom hogy milyen osztálytársaid vannak de szerintem 170cm-rel ez teljesen normális és legalább nincs olyan ropi lábad, én attól rosszul vagyok:D
2015. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerencsés vagy :"3 (bár későn válaszolok erre)

Én inkább lennék a helyedben...

Én 45kg vagyok és 164cm. Én pont szeretnék röpizni csak mindig nézem a másik osztályba járó röpis lányt...Hát irigylem a magassága miatt... :c Szeretnék én olyan magas és izmos lenni...Semmi izmom, a kezeim kulcscsont törés miatt gyengébbek...És túl vékony vagyok (érzéseim szerint, de mások szerint is)... Egyedül az állóképességem jó...De az azért , mert régen Ritmikus Sport Gimnasztikára jártam... :c Számomra nagyon idegesítő , hogy ilyen kicsi vagyok...Húgom (lány) osztálytársa is magasabb nálam.

De ez mindegy! Én irigyellek! (Amm...Nem adom fel , hogy röpizhessek , de egy ideig még figyelem őket inkább :"3 )


15/L

2016. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!