Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Önértékelési problémáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önértékelési problémáim vannak, mit tegyek hogy legyen egy kis önbizalmam?

Figyelt kérdés

Semmi önbizalmam sincs, a fiúk terén is úgy állok, hogy ha valaki tetszik és már majdnem hogy összejöttünk, akkor rögtön arra gondolok, hogy felesleges vele kezdeni mert úgysem vagyok neki elég jó, úgysem tudok neki megfelelni, vannak sokkal szebb lányok is, sokkal kedvesebb,okosabb lányok, és úgyis megcsalna..

De ez valószínűleg azért is van, mert volt egy barátom, és az átbaszott, megcsalt, és akkor összetörtem..

De ezen változtatni szeretnék, mert így tényleg nem lesz soha barátom, ha folyton csak arra gondolok, hogy mennyi lány van aki sokkal szebb és jobb mint én.



2014. szept. 8. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindig van szebb\okosabb\ügyesebb\tehetségesebb. Ha csak azzal foglalkozol, hogy másnak mije van, akkor nem marad időd arra, hogy fejleszd magad.


Egy ember miatt pláne nem szabad összeszakadni - örülj neki, hogy már nem pazarolja az idődet, és találhatsz valakit, akivel boldog lehetsz.

2014. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igazad van.. már a kapcsolatokat és félvállról kéne kezelnem, lesz ahogy lesz. Nem fogok görcsölni rajta, mert utána úgyis az lesz hogy nem jön össze én meg megint csak depressziózok
2014. szept. 8. 01:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj semmit, viszont fogadd el ami boldoggá tesz.
2014. szept. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hány éves vagy?
2014. szept. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16
2014. szept. 8. 01:24
 6/9 anonim válasza:
holnap iskola menj aludni!
2014. szept. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem nincs hahi
2014. szept. 8. 01:57
 8/9 anonim ***** válasza:

"Önértékelési problémáim vannak..."

"De ez valószínűleg azért is van, mert volt egy barátom, és az átbaszott, megcsalt, és akkor összetörtem.."


Mikor arról olvastam hogy összetörtél meg stb, feltettem magamban a kérdést hogy ez hány éves. Ha már ennyi idősen ilyen gondjaid vannak az már nem kicsi probléma. :D Sok pofont fogsz még kapni az élettől, de elárulok egy titkot. A büdös életben nem lesz önbizalmad, ha nem a jelenben élsz, hanem rágod magad a múlton és gondolkodsz a jövőn... Annak örülj ami most van.

2014. szept. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne a iskola sztárjaval járj....


Felejtsétek el a külsőségeket és már is lesz jó kapcsolatotok. Ha trendi pasas kell abból csak csalódás lesz újfent.

2014. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!