Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor mit jelent, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor mit jelent, ha azt mondjátok egy lányra, hogy "aranyos"?

Figyelt kérdés
Szinte minden pasi azt mondja rám, hogy aranyos vagyok. Ledig szerintem egyáltalán nem. Mikor mondotok ilyet, mit jelent ez? Azért sem tudom ezt értelemezni, mert valamelyik folyamtosan "zaklat", mindig randira hív, bókol, míg a másik ezután a kijelentése után kijelentette, hogy ő ms
2015. máj. 21. 19:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, véletlenül elküldtem. Itt a teljes szöveg:

Szinte minden pasi azt mondja rám, hogy aranyos vagyok. Ledig szerintem egyáltalán nem. Mikor mondotok ilyet, mit jelent ez? Azért sem tudom ezt értelemezni, mert valamelyik folyamtosan "zaklat", mindig randira hív, bókol, míg a másik ezután a kijelentése után kijelentette, hogy ő most lefekszik velem.... Szóval nem tudom, hogy kinek mit jelent ez, mennyire vesz komolyan.

16/L

2015. máj. 21. 19:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy lányra azt mondom, hogy aranyos/kawaii, az azt jelenti, hogy akár még feleségül is venném.
2015. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy csúnya pasi a rondákra is azt mondja, hogy aranyos. Nem tudom, milyen kaliberű srácok bókolnak neked, de nekem van egy olyan szerencsétlen ismerősöm, aki olyan ronda mint a bűn (fiú), és fűnek-fának bókol, de csak "barát" lesz belőle.
2015. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!