Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit jelent, ha azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelent, ha azt mondjátok egy lányra, hogy "aranyos"?

Figyelt kérdés

Szinte minden pasi azt mondja rám, hogy aranyos vagyok. Ledig szerintem egyáltalán nem. Mikor mondotok ilyet, mit jelent ez? Azért sem tudom ezt értelemezni, mert valamelyik folyamtosan "zaklat", mindig randira hív, bókol, míg a másik ezután a kijelentése után kijelentette, hogy ő most lefekszik velem.... Szóval nem tudom, hogy kinek mit jelent ez, mennyire vesz komolyan.

16/L


2015. máj. 21. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy-egy szó jelentése, értelmezése egyénenként különböző lehet. De szerintem legtöbb esetben azért pozitív jelentést tartalmaz.. mondjuk hogy jól nézel ki, kedves vagy, ilyesmi


20/F

2015. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
látod emberre válogatja én annak mondom aki tetszik
2015. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél mást jelent. Nálam a lehető legjobbat.
2015. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendszerint olyanokat találok aranyosnak, akiket minimum kedvelek, és nagyrészt be is jönnek nekem az illetők, tehát olyan "kis aranyosak", akik vonzalmat ébresztenek.
2015. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!