Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottam mikor a baratjanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam mikor a baratjanak arrol beszelt a pasi, hogy szerelmes velem es felesegul akar venni, de kozben meg honapok ota nem keres a pasi megis mivan most?

Figyelt kérdés
nem tudjak hogy kihallgattam oket.
2015. ápr. 24. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd akkor keres, ha házasodni szeretne. Addig viszont még meg akar dugni jópár nem feleségnek való csajt.
2015. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azota, hónapok ota nem keres, akkor az ominozus mondat, a kihallgatás is hónapokkal ezelőtt volt. Lehet még is csak sejtette, hogy hallhatod? Kérdés. Meghallt? Vagy meggondolta magát?
2015. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!