Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra beszéljek a volt barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra beszéljek a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve, hogy szakított velem. Mostanában még néha eszembe jut, érdekel mi van vele. Most arra gondoltam, hogy újra bejelölném facebookon.. aztán ezt elvetettem, mert nem tudom, hogy ő kíváncsi-e még rám valamennyire. Mielőtt jártunk barátok voltunk évekig, sokmindent megbeszéltünk egymással. Aztán arra jutottam, hogy követhetném instagrammon, és ha majd akar, akkor bejelölhet facebookon és beszélhetünk. Rossz ötlet lenne? Most van barátom, szerintetek őt zavarná a dolog? :/ Vagy hagyjam az egészet? Azért valamennyire érdekel, hogy mi van vele.

19/L


2015. máj. 24. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább velem beszélj.
2015. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem zavarná, szerintem nyugodtan jelöld be
2015. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!