Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljek a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek a barátommal, hogy közöljem vele a dolgokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt nekem kellene tudnom, de mindjárt kifejtem, miért kérdezem.

2 éve vagyunk együtt. Régen rengeteget hisztiztem a találkozások miatt, mert már a kapcsolatunk eleje óta alig voltunk kettesben. Nagyon gyerek még, ezt tudni kell róla. Utána rájöttem, hogy a hisztivel csak elveszthetem, így kb. fél éve sikerült legyőznöm ezt a tulajdonságomat. Viszont mióta nem mondom el mi a baj, olyan furcsa velem. Volt, hogy megalázott, volt, hogy alig közeledett, volt, hogy elutasított, kb. hetente változott a hangulata. Ennek ellenére én már nem mertem elmondani mi nyomaszt, hanem mindig mosolyogtam, és ezáltal "javult" a kapcsolatunk.

Az utóbbi időben viszont nagyon kiborított, és ma beszélni akarok vele.

Például ma táncpróbája van abban a városban ahol lakom, és megbeszéltük, hogy sétálunk előtte, de ő csak két órát ajánlott fel, hogy annyit legyünk együtt, holott tudnánk többet is. Felvetettem, hogy valamikor sétáljunk este, erre mondta, hogy majd megbeszéljük. Megkérdeztem, hogy a héten még mikor találkozunk, erre is az volt a válasza, hogy majd megbeszéljük. Sokszor az a válasza neten mindenre, hogy oké, hihi, egyszerűen akármit írok.Múltkor volt egy iskolai program, és elsétált mögöttem(jól látható voltam), és mondta, hogy nem vett észre. Meg közölte, hogy nem tudunk maradni az iskolai program után, mert haza kell mennie, és miután elköszönt tőlem, még kb. 20 percet ott volt a barátaival. Múltkor mondtam, hogy menjünk közelebb a termünkhöz(egy iskolába járunk) és erre ezt mondta: oké, akkor én odamegyek a barátaimhoz. Ha kérek tőle valami kedveskedést, mindig az a válasza, hogy majd meglátjuk....ha pedig megakarom vele beszélni, vagy terel, vagy pedig azt mondja nagyon szeret. Egyszerűen azt érzem, hogy ma robbanni fogok, de nem szabad, hanem nyugodtnak kell maradnom.

Hogyan beszéljek vele, vagy mi a legjobb? Ha kiborulok, vagy ha higgadt vagyok? Hogy oldjam meg, hogy esélye se legyen lerázni, elterelni?


2013. okt. 28. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem higgadtan közölhetnéd vele, hogy ez Neked kevés. Valszeg ez már a kapcsolat vége, csak ő még nem ismeri be, Te meg még nem látod. Ne húzd tovább, ha ilyen bunkó, inkább szakíts.
2013. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már a kapcsolat halála, vége. Aki szereti a barátnőjét, az ilyet nem csinál.

Egyébként meg nálam robbanhatnál, ha ez a robbanás szexuális téren manifesztálódna :D Elrendezném a sátorfádat...:D

2013. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele, amikor végre hajlandó vagy beismerni magadnak, hogy már semmit nem jelentesz neki.
2013. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egészséges,hogy elnyomod magadban az érzéseket, és csak úgy javult a kapcsolatotok.Ha fontos lennél neki és szeretne,akkor többet lenne veled,nem kifogásokat keresne,és komolyan venne.Állj elé,mondd meg neki,hogy ez így neked nagyon nem jó,és vagy változtat a hozzáállásán,vagy szakítasz.
2013. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!