Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi a fene történik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a fene történik?

Figyelt kérdés

Azt se tudom melyik kategóriába írjam ezt a bugyuta kérdést.Történt valakivel már olyan , hogy beszélt egy sráccal/csajjal , de CSAK EGYSZER-kihangsúlyoztam.És utána egyre többször szerepel az álmaiba aztán egyre többször jut az eszébe.Ez addig megy míg már egész nap rágondol , és sehol se érzi jól magát mert az a valaki nincs vele.És már azt kívánja , bárcsak ne jutna többet az eszébe és soha ne álmodna róla többet.Éjjelenként meg már idegbajt kap hogyha eszébe jut megint.

Nah? Mert velem ez történik és jó lenne ha valahogy tényleg el tudnám felejteni őt.De mégis miről beszélek, nem is ismerem őt és már ez van.

Kérlek segítsetek!


2015. máj. 24. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Te is csunya vagy? Szerintem ez csak csunyakkal fordul elo :D
2015. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez idegesítően fog hangozni, de majd elmúlik. Nekem az segített, hogy volt egy másik fiú, akibe alapból bele voltam zúgva, és előbb vagy utóbb mindig ő vette át a helyüket ezeknek a fellángolásoknak. Igaz, rá i egy álom miatt figyeltem fel..:D
2015. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán írj rá megint ha tetszik zsenikém? Nem az a legjobb megoldás hogy el akarod felejteni te jó ég. Legyen egy kis önbizalmad és valósítsd meg az álmaidat. Ha mindennek így fogsz hozzá az életben egy kukásautón végzed ember.
2015. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kukások jól keresnek,állítólag :D
2015. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak szar meló xDDD
2015. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De én egy másik srácba vagyok szerelmes , aki szintén nem tudja mit érzek.

E váratlan személyre meg egyáltalán nem akarok ráírni , mert nekem nincs szükségem rá.Én tőle abszolút nem akarok semmit.Legelőször sem azért írtam rá , mert annyir akartam vele beszélni.Csak kérdeznem kellett tőle valamit.

2015. máj. 24. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
értem, ez esetben majd KIALSZOD :) nem tudsz vele mit csinálni.
2015. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3-as akkor ugyan ilyen alapon valósítsam meg a tömegmészárlós álmaimat is?
2015. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha neked úgy tetszik, csak ne Magyarországon tömegmészárolj. :D
2015. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!