Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1csaj 1hónappal ez előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1csaj 1hónappal ez előtt össze akart jönni velem de én elutasítottam mert előtte szakítottam mással és most szeretnék vele össze jönni, mert érzek iránta valamit. De még bántja h elküldtem, és nem akar velem szóba állni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy hagyd békén
2011. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki pozitív tanácsot tud adni ?
2011. márc. 20. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem hívd el valahová, mondjuk egy teára vagy kávéra, vagy egyszerűen csak beszélgetni, és mondd meg neki, hogy akkor még nem voltál túl az előző barátnődön, és nem akartad Őt áltatni, sem hirtelen beleugrani egy új kapcsolatba. Mondd meg, hogy időre volt szükséged, hogy elfelejtsd a régi barátnődet. Annyi a lényeg, hogy érezze a lány, hogy Te csak jót akartál neki azzal, hogy nem vágtál bele olyan hamar egy új kapcsolatba. Szerintem mindig pozitív, ha egy fiú őszintén beszél az érzéseiről :)

Sok sikert :)

2011. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát, szemezz vele, hívd el valahová. Légy vele őszinte, akkor nem kavarodsz bele a történetekbe. Küldj neki e-mailt, levelet, képeslapot vagy bármit. Ha leírod neki az érzéseidet hátha tudatosul benne a dolog, és összejön. Drukkolok!
2011. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi tanácsokat.

De! ma reggel találkoztam vele a buszmegbe mielőtt mentem volna suliba és ha nem köszönök rá el megy mellettem szó nélkül :S tegnap 3x is rá írtam msnen de nem írt vissza és nem vesztem vele össze se nem szóltam be.:SNem akar velem beszélni :Sszerintetek küldjek levelet neki ?

2011. márc. 21. 13:51
 6/6 picipoci02 válasza:
sztem is hagyd a francba..keress mást .. aki törödik is veled :)
2012. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!