Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » VAn egy velem egykorú srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn egy velem egykorú srác (cigány ) a suliban, aki valamiért hirtelen megtetszett. Már telómon és laptopomon is beállítottam háttérképnek, amin elég fura, mert ez nem jellemző rám, tehát egy kicsit megijedtem. Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 19:21
 1/10 A kérdező kommentje:
pontosabban nem én hanem egy barátnőm csak megkért h írjam ki
2013. jan. 18. 19:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy az "egyik barátnőd".
2013. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez az igazság, akár hiszed akár nem, én nem fogok elkezdeni magyarázkodni
2013. jan. 18. 19:37
 4/10 anonim ***** válasza:
És most itt mi is a probléma??
2013. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
A cigány a gond? Nekem nincs velük bajom. Bár minden ember erre másként fog reagálni. Teljesen mindegy a származás, majd alakul.
2013. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Járj vele, légy a felesége, legyetek boldogok.
2013. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Semmi baj azzal hogy cigány. Nekem is volt olyan pasim és még jobban tudott szeretni mint a magyar, és többet is tesz meg.. Nem mind ilyen igaz, de vannak még jófejek.:)
2013. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
30%
nekem húgom járt cigoval.el mentünk gyerekhez jól megvertük és megmondtuk szájon le róla. csak nézd végig ezt filmet http://www.youtube.com/watch?v=F9oTN7Sus3o . dunaszerdahely-en élek romák 90százaléka tolvaj vagy fétis .jah és nem vagyok rasszista de ami tény az tény híd el
2013. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Értelmes ember nem kezd ki cigányokkal,az egész életedet tönkreteheti...

Reménykedj,hogy minél gyorsabban kitisztul a fejed

2013. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Maradj vele, szüljetek nyolc gyereket, lógassátok a seggeteket miközben a kormány kinyalja azt.
2013. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!