Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem beteges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem beteges?

Figyelt kérdés
Van két osztálytársam akik járnak. 2 hónapja. Minden szünetben ott tapizzák egymást és smárolnak. ez még nem is lenne borzasztó, de az egesz osztaly szme láttára, és 7.ESEK VAGyUNK!! sőt a srácnak 5. óta , 3 csaja volt, mind az osztályból.!! évente egy csaj... egyik kidobta mert tapizta, a másikat lesmárolta majd többet nem állt vele szóba..... A "barátnőmnek" meg van annyi esze h járjon vele , mert sztem azt gondolja, h vele majd komoly lesz... De komolyan, miert kell ezt nézzem HETEDIKBE?! smaci, tapi, seggmarkolászás (melle nincs a lánynak még... csak "kapcsolata") Szerintem ez beteges, vélemény? (bocsi a hibákért)

2015. jún. 5. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

De az.

Keménynek gondolják magukat.....;)

2015. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez csak simán gyerekeskedés.. :D majd kinövitek :)
2015. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
eléggé az! ezzel menőzik a gyerek a suliban
2015. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik, menők, ennyi.
2015. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De undorító. nem a szerelem, mert nem vagyok már ovis... hanem h ugy smarolnak h levegőhöz se jutnak, végig a 10 prces szunetet..
2015. jún. 5. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Azzal sem lenne gond, ha szeretnék egymást.

Viszont amit írtál az alapján tényleg csak keménykedés, egyébként nem lenne rossz.

2015. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, de ez az "én időmben" is ugyanígy ment.. majd elmúlik
2015. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
86%

Csak egy gond van ezzel: hogy az iskolában csinálják ezt. Képmutatásra vall. Azzal nincs baj, hogy mindezt hetedikben, ha érettek hozzá.

Csak a csókon túl ne menjenek még.

2015. jún. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
szerintem te irigy vagy, mert téged a kutya se akar meghágni xd
2015. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pepperbá válasza:
21%
uccsot adom xD
2015. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!