Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak meg van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak meg van a pontos a ideálja, és én nem úgy nezzek ki akkor nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Pl:.Ha egy lanynak a idealja a kek szemu,szoke haju pasik es en barna haju, zold szemu akk nincs eselyem?
2015. jún. 5. 23:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
Baratzona pls :'(
2015. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Figyu !!!

Szerintem ha egy nő látja a férfin, hogy magabiztos és nagyon jó a beszélőkéje akkor 100%-os a siker.

2015. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
lányként mondom, hogy az ideáltól eltérő férfi is meg tud tetszeni, nekem pl. sose jöttek be a szőrös mellkasú férfiak, de most van olyan, aki igen :)
2015. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
91%
Marhaság. Nekem is a szőke volt a zsánerem, erre nem kifogtam egy imádnivaló feketét?:-)
2015. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos, nekem van pontos ideálom, és volt 2-3 nagyon nagy szerelmem. SOHA nem úgy néztek ki, mint az elképzelt nagy Ő, és mégis oda-vissza voltam tőlük.


41/N

2015. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
59%
Én a mediterrános kinézetű pasikért vagyok oda,3 komoly kapcsolatból egyszer jött össze ilyen.Szóval még lehet esélyed,ha valamit meglát benned.
2015. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

tesztelésből mondanak ilyen ideálokat,hogy mit lépsz rá.

1.előjön belőled a megfelelési kényszer a dumája miatt?már be is buktad,mert megérzi,hogy nem bízol magadban.az alacsony önértékelésű faszikat meg nem szereti senki.

2.megtörsz ettől?buktad nem vagy méltó.

3.egy pillanatra is foglalkoztat ez?esélyes,hogy belefutsz az 1. vagy a 2es pontba.

4.elfogadod és kedveled önmagad,nincsen benned megfelelési kényszer,sőt hajlamos te ezt felébreszteni másokban,te irányítasz neked kell megfelelnie a nőnek,nem te felelsz meg neki=tied nő.

2015. jún. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sokaknál nincs..

De pl nekem is a világos szemű, hajuak jönnek ve, megis volt több éves kapcsolatom olaszos pasival..

Dea férjem vegül tényleg szőke, és szürke szemű...

2015. jún. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Akinek csak ennyiből áll az ideálja, az még nem tudja, mit akar, nagyon fiatal.

Egyébként ha már kiemelted a szem és hajszínt, ismerek valakit, akit régebben taszított a zöld szem, azt mondta, hogy számára az ijesztő. No, én ugyanígy vagyok a szürke és világoskék szemszínnel, van benne valami hideg, ijesztő, kutató, ami engem taszít. Illetve nekem még taszító a kopaszság fiatalon. Biztos benne van, hogy ilyen tulajdonságú emberekkel emberileg nagyon rossz tapasztalataim voltak (nem csak párkapcsolati téren), és nem akarom, hogy a társam rájuk emlékeztessen. Amúgy nekem gyengém a barna haj, barna szem kombináció, adott esetben azért más is beleférhet, ha lenyűgöz. De az ideálom ennél sokkal összetettebb.

2015. jún. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Az én zsánerem szőke kék szemű létemre a fekete pasik, mert neki olyan hatalmas lent és olyan jól csinálják
2015. jún. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!