Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak meg van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak meg van a pontos a ideálja, és én nem úgy nezzek ki akkor nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Pl:.Ha egy lanynak a idealja a kek szemu,szoke haju pasik es en barna haju, zold szemu akk nincs eselyem?
2015. jún. 5. 23:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pff, hát nekem asszem a gesztenyebarna hajú és barna szemű lenne az ideál, talán mert az első szerelmem olyan volt, de...

De voltam már szőke hajú szemüvegesbe is szerelmes, mert tetszett az értelmes feje, zsóval....


Kérdező!

Én inkább nem úgy fogalmaznék, hogy mi az ideális, hanem hogy milyen az,ami semmiképp sem jön be... Nekem pl mindegy a haj és szemszín, de fontos, hogy az illető ne legyen buta és kövér. Lehet gebe,nekem az is oké, de ne legyen husi, mert attól irtózom. És ne legyen buta meg undok se, mert akkor az unalom miatt nem fog bejönni...

2015. jún. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
De, van esélyed akkor is, ha más színű haj a kedvence. Viszont ha ezt neked sorolta fel, hogy ilyen srácot keres, akkor nyilván jelezni akarta, hogy nem vagy az esete.
2015. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De van!!
2015. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!