Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak leplezni akarta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak leplezni akarta az érzéseit vagy tényeg csak barátságot akar? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fèl éve ismerem a legjobb fiu barátomat. Kezdetektöl tetszett nekem de mindig tudtam hogy nem jövök be neki. Aztán egy hete egyik nap szinte ugy viselkedett ahogy még soha. Egy csomòszor hosszan megölelt, puszit adott pedig még addig soha , a vállamra hajtotta a fejét meg vitt a hàtàn és mondta h nagyon szeret. tehàt jött a remèny erre egyik baratnömnek eléggè amolyan 'na nemáár ugye csak viccesz!? csak barat' stílisban közölte h nem amikor megkerdezte tetszem e neki...:(

2015. febr. 19. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
még hányszor kérdezed meg még ma?
2015. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a leg jobb lány barátomnak elmondtam, hogy ha igényt tart rá szívesen lefeküdnék vele!

Örült az ötletnek, de nem élt vele.

Valahogy tetszett neki, hogy kívánatosnak tartom.

Meg kell vele beszélned!

2015. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te mibe nézed a nőket? attól hogy még szeret, nem fog neked ugrani hogy megkaphasd. nem ezt érdemli. egy lány barát felé is kell tiszteletet tanúsítani. idióta.. (ezt az utolsó hozzászólónak címezném)
2015. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!