Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valami új divathullám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új divathullám lehet, miért van egyre több olyan lány/nő, aki nem akar testiséget, hanem csupán csak barátságot a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Itt egy kérdés példának, amiben egy lány kifejezetten impotens férfit keres, de tudnék még példákat hasonló szitukra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Mi ennek az oka? Ez állhat a mögött a jelenség mögött, hogy sok a magányos férfi?



#lány #barát #impotencia #társ #szexnélküliség
2015. máj. 21. 16:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Egy példára alapozni nagy hiba... Kirívó esetek mindig is voltak, a lánynak meg sok szerencsét. Lehet párszor már csalódott...
2015. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Személyesen is találkoztam már ilyen lányokkal, mindegyik felnőtt nő volt már. Valamelyik társkeresőre is kiírta, hogy testiség nem kell neki.
2015. máj. 21. 16:47
 3/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nem az az oka, hogy csalódott vagy bármi, szerintem vagy aszexuális, vagy eddigi tapasztalatai alapján a szex neki nem "pálya", és nem is kívánja, vagy csak nagyon ritkán (na jó, ilyen értelemben lehet, hogy csalódott). Viszont szerintem roppant ritka az ilyen nő (vagy férfi), és erősen kétlem, hogy ez áll a sok magányos pasi jelensége mögött. Ez utóbbinak inkább a tutyimutyiságot és a töketlenséget tartom az okának, de nyilván lehetnek nekem is téveszméim :)
2015. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
Mert sok lanynak elege lett abbol, hogy a ferfiak hazudnak, atverik oket, szerelmet hazudnak, hogy lefekudjenek vele. En is igy jartam sajnos, azota nem bizom a masik nemben (nem mondom, hogy nok kozt nincs olyan, aki kihasznalja a masikat).
2015. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
2: Húúhaaaaa 10-20 nő aztán nagyon sok...
2015. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Tévedsz, nem általában nem akarnak, hanem tőled nem akarnak. Az ilyen lányokkal ha tartod a kapcsolatot, akkor azt látod, hogy ha bejön a számukra ideális férfi, akkor gyorsan elfelejtik, hogy ők nem akarnak testiséget, csak téged barát zónába tettek.
2015. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekem minden baratom pasi. Szexmanias is vagyok, de csak az elettarsammal ( o is pasi) szexelunk. A barataimmal nem szexelek. A baratok Nagyon fontosak, nagyrabecsulom oket. Ha epp nincs pasim, akkor se kockaztatom a baratsagok szexszel. N
2015. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem nézem a nemet, nekem férfi, nő, öreg, fiatal, bárki a barátom lehet.
2015. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%

Aszexualitás. Megesik. Férfiak esetében is.



A magányos férfiak attól magányosak, hogy nem megfelelő szociális érintkezési sémákat tanultak meg, minden érzelmi szükségletüket a nőjükön akarják kiélni és mindezt nagyon erőszakosan, és esetlenül csinálják.

2015. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9-esnek. Nem értem a felvetésedet. Ha egy magányos férfi talál magának valakit, akkor már nem is lehet magányos, ha jól gondolom. Abban igazat adok, hogy lehet tapasztalatlan, de azzal nem értek egyet, hogy erőszakos lenne. 21 vagyok, én is magányos, és nem volt még kapcsolatom. De affelől biztos lennék, hogyha megtalálnánk egymást azzal a lánnyal, világéletemben hálás lennék neki, és bármimet odaadnám érte, ha szerelmes lennék.
2015. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!