Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ha egy fiú idősebb nállatok, már dolgozik és megvesz nektek sokmindent pl elvisz ruhákat venni, vásárolni, moziba, wellnessezni és zsebpénzt is kaptok tőle?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok a válaszhoz :)

#zsebpénz #eltartás #Fizet érte
2015. jún. 9. 14:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez olyan, mint ha az apád lenne... hogy elvisz ruhákat vásárolni az még jó! DE zsebpénzt is kapsz tőle?! Na ne már!
2015. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
nekem például jól esik mindaz amit leírtál igen, de azt sem kell túlzásba vinni. És persze minden lány más.. A zsebpénz viszont eléggé fura mivel nem az apám lennél..:) 18
2015. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mozi, pizza, néha egy két ruha ok, de nem kell túlzásokba esni, ne a pénzért legyen veled a csaj, hanem mert szeret! A zsebpénz már elég gáz lenne...
2016. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lemaradt 24\ L
2016. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Borzasztóan degradálónak érezném.
2017. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Zsebpénz nem kell,es jo neha elmenni vasarolni, de a normalis lanyokat nem nagyon hozza lazba a penz, de ne aggodj,van egy csomo penzmanias no ;)
2018. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!