Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szűrnétek le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szűrnétek le ebből? Hogy reagálnátok? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Szituáció:

-Jóban vagytok egy fiúval. Sétáltok, meleg van. A fiú gondol egyet és megkérdezi a lányt: Nem lenne kedved egy fagyira/jégkására? Meghívlak.



Ti mit gondolnátok? Hogy reagálnátok? Minek venétek ezt a meghívást? Mit szűrnétek le ebből?


2015. jún. 9. 15:07
 1/6 kutyusimádó válasza:
100%
Én tuti elfogadnám a meghívást. Azt szűrném le, hogy neki melege van és jól esne neki egy jégkása/fagyi és gondolta, hogy ne legyen udvariatlan, megkérdezte a lányt hogy ő nem kér e.
2015. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp kedvesnek gondolnám :)


Hat...ha mar a meghívás elott is volt, hogy ugy volt velem kedves ahogy mással nem ( szóval valszeg tetszem neki) akkor celzasnak vennem, hogy igen, tetszem neki, de nem vennem 100%-ra, ahhoz meg valamit csinálnia kene hozza :D

Egy konkrétabb randi meghívás esetleg :D



Hany évesek vagytok?

2015. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki és elfogadnám a meghívást. Azt gondolnám, hogy nagyon kedves tőle, hogy ebben a melegben meghív vmi frissítőre.
2015. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha randit akarsz akkor nyugodtan beülhettek egy légkondis bárba és egy hideg enyhén alkoholos koktélt betolhattok:)


Én legalábbis így szoktam.

2015. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ha nagyon jóban vagyok vele barátok vagyunk simán én is meghívnám akkor nem is gondolkozok elfogadom, másnap meg én hívom meg őt. Viszont ha csak néha szoktunk beszélni és látszólag túl kedves lesz meghív erra arra, akkor elfogadom de azért megpróbálok inkább távolságot tartani később ha már látszik rajta hogy nyomul akkor megbeszélni vele a dolgokat. Mármint akkor ha nem akarok tőle semmit, ha bejön akkor elfogadom hogy meghívjon de én is kitalálok közös programokat. :)
2015. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleve, ha elhív kettesben sétálni, már abból arra következtetek, hogy tetszem neki. :D Kivéve, ha régi barátok vagyunk, de akkor meg teljesen természetes az egész szituáció.
2015. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!