Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg kérdés. A barátom jóval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. A barátom jóval idősebb nálam és ez okoz gondokak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan gondokat okoz. hogy nagy rendszerességgel kioktat ha kell ha nem fűbe, fába belelöt hiába mondom neki hogy nincs erre szükség akár ok nélkül is egy nyelvbotlás miatt rosszul kiejtett szó miatt is akár képes valóságos beszédet tartani nekem.

Beszélhetek neki a céljaimról, vágyaimról és mindenre csak romboló dolgokat mond hiába mondja, hogy nem ez a célja vele, mégis rosszul esik és úgy érzem nem támogat.

Valami tanáccsal tudnátok szolgálni??

17/F



2015. jún. 10. 22:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Ő hány éves?
2015. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

30 felett jár de féllreértés ne essék. Magam választottam mert az idősebbeket szeretem

Ez előtt ia volt kapcsolatom ilyen korúval de nála ez a probléma nem volt

2015. jún. 11. 05:32
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt meg kell beszélnetek. Ha tényleg úgy érzed, hogy nem jó ahogy veled bánik, akkor lehet a váltás jobb lenne. Egyébként az összhang megvan köztetek, vagy csak ez a kioktatásos dolog zavar?
2015. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:
100%
Ez nem hiszem, hogy az életkora miatt lenne így. Ő ilyen. Beszéld meg vele, hogy zavar, akkor talán visszafogja magát.
2015. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak a kioktatás ilyen.

Az összhang egyébként megvan

De hiába mondom neki sajnos nem igazán érek el vele semmit

2015. jún. 11. 18:55
 6/7 Béla211 válasza:

Mikor elkezd kioktatni kezd el te is kioktatni:)

Csak picit túl játszva.És neves rajta. Általában akkor mindenki ab hagyja és jobban odafigyel a dolgaira mert rájön ,hogy idegesítő amit csinál:)De azért az alaptermészete nem fog megváltozni de aha viccet csinálsz belőle te is könnyeben túl vagy rajta és nem is fog annyira zavarni.Az én párom morog Eleinte zavart most már nevetek rajta és hiányozna ha nem morogna:)

2015. jún. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen :) mindenképpen kipróbálom :)
2015. jún. 12. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!