Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúként mit gondoltok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként mit gondoltok egy olyan teltebb lányról, aki egy ideig most nem akar az ellen tenni, hogy hízzon?

Figyelt kérdés
16/L

2015. jún. 11. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megmondani.

Ha azért nem akar fogyni mert elégedett magával,akkor semmi különöset nem gondolnék róla.

Ha meg zavarja az hogy teltebb de lusta ellene tenni..akkor azt gondolnám róla hogy lusta :D

2015. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
1# Vagyok szerintem rosszul értelmeztem a kérdést,egy teltebb lány nem akar az ellen tenni hogy hízzon..mivan?
2015. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Vannak lányok akiknek jól is áll az ha kicsit teltebbek, főképp ha jól érzi magát a bőrében. Aztán ugye van az a dolog is, hogy van aki akárhogy küzd, nemsikerül neki. Annál rosszabb viszont nincs mint végignézni azt, amikor egy csaj túlzásba viszi a dolgot, és ráadásul úgy próbál küzdeni, hogy ő sem hisz benne.

No meg kérdés az is mi az hogy kinek mi a telt, mert ugye van az egészségtelenül telt is, aki bár nem tehet róla, de veszélyesen hízik és meg sem próbál segítséget kérni hozzá. Meg van mint már fentebb említettem az arányosan telt, ami esetleg jól is áll.

2015. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
azt gondolom hogy igenytelen. mint altalaban a kover emberekrol.
2015. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát ne haragudj de az ilyen lányokat, sőt az ilyen embereket úgy hívják hogy igénytelen. Van egy mimimum amennyit az embernek foglalkozia kell magával szerintem. Nem azt mondom hogy fogyj le 40 kilósra, de az a minimum hogy legalább megakaályozod a hízást, esetleg egy keveset le is adsz magadból. Én sem foglalkozom éjjel nappal a kinézetemmel, csak annyit amennyi ahhoz kell hogy igényesen nézzek ki és ne hanyagoljam el magam. Az hogy nem akadályozod meg hogy hízz az egy elég magasfokú igénytelenségre utal. No offense csak őszinte vagyok. Nem tudom mi okod lenne ilyet csinálni, de az biztos hogyha igénytelen vagy akkor egy fiúnak sem fogsz kelleni, ami gondolom azért téged érdekel
2015. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene ;)
2015. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem is tetszene:)
2015. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszene
2015. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Csórinak ne írjátok már hogy tetszene :D még a végén el is hiszi hogy ez jó
2015. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!