Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, úgy érzem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muserfan14 kérdése:

Segítség, úgy érzem hogy beleszerettem a legjobb barátnőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 14 évesek vagyunk, már régóta ismerjük egymást, de mostanában észrevettem hogy amikor a közelébben vagyok alig tudok beszélni, amikor véletlenül hozzáért a könyöke hozzám akkor teljesen kipirultam és..., nem tudom hogy mit tegyek, kérlek segítsetek, előre is köszönök minden segítséget

2015. jún. 11. 22:39
 1/3 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2015. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány
2015. jún. 13. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:

őszintén? Nem tudom... Lehetnék szentimentális, és mondhatnám, hogy az érzelmeidet nem kell szégyellni, meg ilyesmi, de én a helyedben nem mondanám meg neki. Jöhet valaki más, akibe beleszeretsz, és akkor kiderül, h nem is voltál szerelmes belé stb. Ha elmondod neki, és ő nem viszonozza (szerintem nem), akkor a barátságotok tönkremegy, és az neked is meg neki is hatalmas szívás... Lehet, h félreértelmezed az érzéseidet, mindenképp adj időt magadnak, hogy nagyon tuti legyél benne, hogy igazad van, és akkor kezdj el agyalni ezen. Amúgy ha sokat gondolsz arra, hogy talán beleszerettél, akkor lehet, hogy elhiszed. Most még ne mondd el neki! :)

14/L

2015. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!